Tel:
Chiny Światłowodowy kabel pancerny producent
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd.

Dom ProduktyOptyczny przewód światłowodowy

SM Duplex Fiber Patch Cord LC LC LC Do LC Wodoodporny IP68 Do Corning External

SM Duplex Fiber Patch Cord LC LC LC Do LC Wodoodporny IP68 Do Corning External

    • SM Duplex Fiber Patch Cord LC To LC SC To LC Water Resistant IP68 For Corning External
    • SM Duplex Fiber Patch Cord LC To LC SC To LC Water Resistant IP68 For Corning External
    • SM Duplex Fiber Patch Cord LC To LC SC To LC Water Resistant IP68 For Corning External
    • SM Duplex Fiber Patch Cord LC To LC SC To LC Water Resistant IP68 For Corning External
    • SM Duplex Fiber Patch Cord LC To LC SC To LC Water Resistant IP68 For Corning External
    • SM Duplex Fiber Patch Cord LC To LC SC To LC Water Resistant IP68 For Corning External
  • SM Duplex Fiber Patch Cord LC To LC SC To LC Water Resistant IP68 For Corning External

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: KEXINT
    Orzecznictwo: Ce Ross IS0 9001
    Numer modelu: KXT-PC-Waterproof

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: Negocjacji
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: 1 szt. Jedna torba, jedno małe pudełko, 10 szt. Jedno opakowanie kartonowe
    Czas dostawy: 7
    Zasady płatności: D / A, L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: 300 PCS 1 dzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa: Fiber Optical Waterproof Patch cord Długość kabla: 1m 1,5m 2m 3m 10m 15m
    Typ włókna: 657A1 657A2 G657B3 G652D Tryb Włókna: SM OM1 OM2 OM3 OM4
    Ubytek wtrąceniowy: 0.2db Reture Loss: 55
    Wenlenth: 1310 1550 Wydajność: Wodoodporny
    Typ złącza: Corning

    Światłowodowy przewód krosowy SM LC Do LC SC Do LC Zewnętrzny wodoszczelny IP68 Corning

    1. Opis produktu:
            Kabel światłowodowy jest ważny dla sieci optycznej. Mają takie same lub różne złącza, które są zainstalowane na końcu kabla światłowodowego. Światłowodowe kable krosowe są używane w dwóch głównych obszarach zastosowań: stacja robocza komputera do gniazda i panele krosowe lub optyczne centrum dystrybucyjne. Seria patch cordów światłowodowych jest dostarczana z obszerną kolekcją długości i złączy, aby spełnić Twoje wymagania dotyczące wdrożenia.

    2. Funkcja:

    1). Niska utrata wkładu

    2). Wysoka strata zwrotu

    3). Dobra powtarzalność

    4). Dobra wymiana

    5). Doskonała adaptacja do środowiska

    3. Zastosowanie:

    1). Pokoje komunikacyjne

    2). FTTH (światłowód do domu)

    3). LAN (sieć lokalna)

    4). FOS (czujnik światłowodowy)

    5). System komunikacji światłowodowej

    6). Urządzenia światłowodowe podłączone i przesyłane

    7). Gotowość do walki w obronie

    4. Charakterystyka światłowodowego kabla krosowego

    4.1 Typ złącza: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA

    4.2 Powierzchnia czołowa okucia: PC, UPC, APC

    4.3 Typ rdzenia: jednomodowy (SM: 9 / 125um): G652D, G657A

    Tryb wielomodowy (MM: 50 / 125um, 62,5 / 125um, OM3 lub OM4)

    4.4 Ilość kabli: Simplex, Duplex, 6 centów, 12 cali, 16 punktów, 24 punkty, 36 punktów, 48 punktów ...

    4.5 Średnica kabla: .03,0 mm, .0 2,0 mm, .90,9 mm

    4.6 Długość kabla: 1, 2, 3 metry lub dostosowana

    4.7 Typ osłony: PVC, LSZH, OFNR, OFNP, Plenum, Armored…

    5. Specyfikacja:

    Rodzaj Standard, Mistrzu
    Styl LC, SC, ST, FC.MU, DIN, D4, MPO, SC / APC, FC / APC, LC / APC.MU / APC
    Błonnik Jednomodowy / wielomodowy
    50/125, 62,5 / 125 (Multimode) OM2 i OM1
    50/125, 10G (Multimode) OM3
    Kabel Simplex, Duplex
    .03,0 mm, .02,0 mm, .90,9 mm
    PVC lub LSZH
    Sposób polerowania UPC, SPC, APC (8 ° i 6 °)
    Utrata wkładania ≤ 0,1dB (dla jednomodowego wzorca)
    ≤ 0,25 dB (dla standardu jednomodowego)
    ≤ 0,25 dB (dla trybu wielomodowego)
    Testowane przez JDS
    Strata zwrotna
    (Tryb pojedyńczy)
    UPC ≥ 50 dB
    SPC ≥ 55 dB
    APC ≥ 60 dB (typ 65 dB)
    Testowany przez JDS RM3750
    Powtarzalność ± 0,1dB
    Temperatura robocza -400 ° C do 850 ° C
    Wymóg geometrii
    ( Tryb pojedyńczy)
    Promień powierzchni czołowej okucia
    7 mm ≤ R ≤ 12 mm (dla APC)
    10 mm ≤ R ≤ 25 mm (dla standardu)
    Przesunięcie wierzchołka ≤ 30 μm (dla matrycy)
    Przesunięcie wierzchołka ≤ 50 μm (dla standardu)
    Podcięcie -50nm ≤ U ≤ 50nm
    Testowane przez DORC
    Wymóg geometrii
    ( Tryb pojedyńczy)
    Promień powierzchni czołowej okucia
    7 mm ≤ R ≤ 12 mm (dla APC)
    10 mm ≤ R ≤ 25 mm (dla standardu)
    Przesunięcie wierzchołka ≤ 30 μm (dla matrycy)
    Przesunięcie wierzchołka ≤ 50 μm (dla standardu)
    Podcięcie -50nm ≤ U ≤ 50nm
    Testowane przez DORC

    6. Kabel optyczny C olor

    7. Lista produktów:

    Bagażnik Złącze Typ włókna Numer kabla Okucie Złącze
    0,9 mm LC 9 / 125um SM Simplex PC 1M
    2,0 mm FC 50 / 125um MM Dupleks APC 2M
    3,0 mm SC 62,5 / 125um MM Multi-fiber UPC 3M4M
    ST OM3 Faborek 5M
    MU OM4 .........
    D4 Dostosowane
    MTRJ
    MPO
    HAŁAS

    8. Specyfikacja produkcji:

    8. Rysunki projektowe produktów:

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: jenny

    Tel: +8613418748956

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
    Park przemysłowy Zhida, Longping West Road, Longgang District, Shenzhen, City.
    Tel:86-0755-36528999
    Privacy Policy Chiny dobra jakość Fiber Optic Armoured Cable dostawca. Copyright © 2019 kxind.com. All Rights Reserved.