Tel:
Chiny Światłowodowy kabel pancerny producent
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd.

Dom Produkty

Adaptery światłowodowe

Orzecznictwo
dobra jakość Optyczny przewód światłowodowy na sprzedaż
dobra jakość Optyczny przewód światłowodowy na sprzedaż
Opinie klientów
Jesteśmy największą firmą w wyszukiwarkach w Rosji. Wybraliśmy kexint jako naszego dostawcę w 2012 roku, aby zapewnić nam pasywne produkty światłowodowe w pomieszczeniu danych. Wysoka jakość produktów i dobra obsługa sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni, mamy nadzieję kontynuować współpracę z kexint

—— Andre dolbin

Jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym z Francji. Przyjechaliśmy do Chin w 2015 roku i odwiedziliśmy fabrykę Kexint. Jesteśmy pod wrażeniem dobrego środowiska fabrycznego i rygorystycznych procedur testowania. Zdecydowaliśmy się na zakup produktów ODN za pomocą kexint.

—— David Renaud-Goud

Im Online Czat teraz

Adaptery światłowodowe

(16)
Chiny Zielony adapter światłowodowy SC APC LC Prostokątny ramka dystrybucyjna Simplex fabryka

Zielony adapter światłowodowy SC APC LC Prostokątny ramka dystrybucyjna Simplex

Zielony adapter światłowodowy SC APC LC Prostokątny ramka dystrybucyjna Simplex Wprowadzenie produktów Adapter optyczny (zwany również kołnierzem) jest częścią światłowodową łączącą działania elementów łącz... Read More
2019-04-04 11:46:28
Chiny Adaptery światłowodowe Simplex Green, Optical Network FTTX LC Duplex Adapter fabryka

Adaptery światłowodowe Simplex Green, Optical Network FTTX LC Duplex Adapter

Adapter światłowodowy SC / APC Simplex zielony do sieci i FTTX Adapter optyczny (zwany również kołnierzem) jest częścią światłowodową łączącą działania elementów łączących. Kompletna seria produktów, w tym FC, ... Read More
2019-04-04 11:47:22
Chiny Duplex Flange Adapter światłowodowy LC SC, złącze UPC SC Fibre fabryka

Duplex Flange Adapter światłowodowy LC SC, złącze UPC SC Fibre

Hurtownia adapter światłowodowy SC / UPC duplex kołnierz Adapter optyczny Wprowadzenie produktów Adapter optyczny (zwany również kołnierzem) jest częścią światłowodową łączącą działania elementów łączących. ... Read More
2019-04-04 11:56:49
Chiny Adaptery światłowodowe jednomodowe na wielomodowe Łączniki światłowodowe FC 60db Straty wtrąceniowe fabryka

Adaptery światłowodowe jednomodowe na wielomodowe Łączniki światłowodowe FC 60db Straty wtrąceniowe

Adaptery światłowodowe jednomodowe na wielomodowe Łączniki światłowodowe FC 60db Straty wtrąceniowe Wprowadzenie produktów Adapter optyczny (zwany również kołnierzem) jest częścią światłowodową łączącą dzia... Read More
2019-04-02 13:44:28
Chiny Dupleksowe adaptery światłowodowe, wielomodowy konwerter światłowodowy SC LC żeński na męski fabryka

Dupleksowe adaptery światłowodowe, wielomodowy konwerter światłowodowy SC LC żeński na męski

Adaptery światłowodowe Wprowadzenie produktów Adaptery światłowodowe z męskim na żeńskie niedrogie dostosowują interfejsy złącza do nowego sprzętu, ulepszają panele dystrybucyjne i eliminują konieczność ... Read More
2019-04-02 13:44:28
Chiny Adapter telekomunikacyjny FC to SC Adapter światłowodowy Połączenia Aux Typ Oszczędność miejsca Panel fabryka

Adapter telekomunikacyjny FC to SC Adapter światłowodowy Połączenia Aux Typ Oszczędność miejsca Panel

Adapter telekomunikacyjny FC to SC Adapter światłowodowy Połączenia Aux Typ Oszczędność miejsca Panel Wprowadzenie produktów Adaptery światłowodowe z męskim na żeńskie niedrogie dostosowują interfejsy złącza do ... Read More
2019-04-02 13:44:28
Chiny Małe adaptery światłowodowe FC D Typ Kwadratowy kształt Obsługa sieci CATV fabryka

Małe adaptery światłowodowe FC D Typ Kwadratowy kształt Obsługa sieci CATV

Małe adaptery światłowodowe FC D Typ Kwadratowy kształt Obsługa sieci CATV Wprowadzenie produktów Adaptery światłowodowe z męskim na żeńskie niedrogie dostosowują interfejsy złącza do nowego sprzętu, ulepszają ... Read More
2019-04-02 13:44:28
Chiny Adaptery światłowodowe Duplex ST do SC Męskie męskie kołnierze optyczne Niebieski Szary fabryka

Adaptery światłowodowe Duplex ST do SC Męskie męskie kołnierze optyczne Niebieski Szary

Adaptery światłowodowe Duplex ST do SC Męskie męskie kołnierze optyczne Niebieski Szary Wprowadzenie produktów Adaptery światłowodowe z męskim na żeńskie niedrogie dostosowują interfejsy złącza do nowego sprz... Read More
2019-04-02 13:44:28
Chiny Zestaw adapterów światłowodowych jednomodowych Adapter światłowodowy LC do ST Łatwy uchwyt fabryka

Zestaw adapterów światłowodowych jednomodowych Adapter światłowodowy LC do ST Łatwy uchwyt

Zestaw adapterów światłowodowych jednomodowych Adapter światłowodowy LC do ST Łatwy uchwyt Wprowadzenie produktów Adaptery światłowodowe z męskim na żeńskie niedrogie dostosowują interfejsy złącza do nowego ... Read More
2019-04-02 13:44:28
Chiny Red SC To LC Fiber Adapter Single Mode To Multimode High Stability Low Loss fabryka

Red SC To LC Fiber Adapter Single Mode To Multimode High Stability Low Loss

Red SC To LC Fiber Adapter Single Mode to Multimode High Stability Low Loss Wprowadzenie produktów Adapter optyczny (zwany również kołnierzem) jest częścią światłowodową łączącą działania elementów łączących. ... Read More
2019-04-02 13:44:28
Page 1 of 2|< 1 2 >|
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
Park przemysłowy Zhida, Longping West Road, Longgang District, Shenzhen, City.
Tel:86-0755-36528999
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Fiber Optic Armoured Cable dostawca. Copyright © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.