Tel:
Chiny Światłowodowy kabel pancerny producent
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd.

Dom Produkty

Światłowodowy rozdzielacz PLC

Orzecznictwo
dobra jakość Optyczny przewód światłowodowy na sprzedaż
dobra jakość Optyczny przewód światłowodowy na sprzedaż
Opinie klientów
Jesteśmy największą firmą w wyszukiwarkach w Rosji. Wybraliśmy kexint jako naszego dostawcę w 2012 roku, aby zapewnić nam pasywne produkty światłowodowe w pomieszczeniu danych. Wysoka jakość produktów i dobra obsługa sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni, mamy nadzieję kontynuować współpracę z kexint

—— Andre dolbin

Jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym z Francji. Przyjechaliśmy do Chin w 2015 roku i odwiedziliśmy fabrykę Kexint. Jesteśmy pod wrażeniem dobrego środowiska fabrycznego i rygorystycznych procedur testowania. Zdecydowaliśmy się na zakup produktów ODN za pomocą kexint.

—— David Renaud-Goud

Im Online Czat teraz

Światłowodowy rozdzielacz PLC

(22)
Chiny Rozdzielacz optyczny ABS 1x8 10,3 dB Miniaturowa niezawodność fabryka

Rozdzielacz optyczny ABS 1x8 10,3 dB Miniaturowa niezawodność

Mini moduł 0.9 Światłowodowy rozdzielacz PLC 1 * 8 0.9 SC / APC 1 × 8 Miniaturowy rozdzielacz optyczny G657A1 Hytrel KEXINT zapewnia różne rozgałęźniki PLC 1 × N i 2 × N, wszystkie z doskonałą wydajnością ... Read More
2019-04-04 11:33:18
Chiny Do montażu w szafie 1U 1 × 64 SM Światłowodowy rozdzielacz PLC SC / APC Box 19 cali biały fabryka

Do montażu w szafie 1U 1 × 64 SM Światłowodowy rozdzielacz PLC SC / APC Box 19 cali biały

Rozdzielacz światłowodowy PLC 1U 1 * 64 SC / APC 1 × 64 Montaż w szafie 19 cali Rozgałęźniki PLC (Planar Lightwave Circuit) są rozdzielaczami jednomodowymi o równomiernym współczynniku podziału między jednym wł... Read More
2020-02-10 14:25:25
Chiny Moduł światłowodowy PLC 1U 1x32 Rozdzielacz do montażu w szafie Cyfrowa Niska tłumienność wtrąceniowa fabryka

Moduł światłowodowy PLC 1U 1x32 Rozdzielacz do montażu w szafie Cyfrowa Niska tłumienność wtrąceniowa

Światłowodowy rozdzielacz PLC 1U 1 * 32 Uchwyt SC / APC 1 × 32 do montażu w szafie 19 cali Rozgałęźniki PLC (Planar Lightwave Circuit) są rozgałęźnikami jednomodowymi z równomiernym podziałem między jednym ... Read More
2019-04-02 13:44:13
Chiny Splitter światłowodowy PLC SC / APC 1 × 16 Splitter ABS BOX 3,0 G657A1 Strata wsunięcia 13,7dB fabryka

Splitter światłowodowy PLC SC / APC 1 × 16 Splitter ABS BOX 3,0 G657A1 Strata wsunięcia 13,7dB

Splitter światłowodowy PLC SC / APC 1 × 16 ABS BOX Splitter G657A1 13,7 dB 1. PLC 1 × 16 jednomodowy rozdzielacz światłowodowy SC / APC rozdzielacz złącza plc Pakiet neutralny lub niestandardowy sposób ... Read More
2019-04-23 17:02:49
Chiny Wielomodowy 1 × 2 światłowodowy rozdzielacz PLC 50/125 0,9 Hytrel pomarańczowy 850 nm fabryka

Wielomodowy 1 × 2 światłowodowy rozdzielacz PLC 50/125 0,9 Hytrel pomarańczowy 850 nm

1 × 2 MM światłowodowy splitter PLC 0,9 ​​50/125 0,9 Hytrel pomarańczowy 850 nm FBT 1 * 2 Multi Mode PLC 1 × N Single Mode Fiber Optical Splitter SC / UPC Splitter złącza plc Pakiet neutralny lub niestandardowy ... Read More
2019-04-02 13:44:13
Chiny Szybka separacja światłowodu 1x8 PLC, rozdzielacz światłowodowy jednomodowy LGX fabryka

Szybka separacja światłowodu 1x8 PLC, rozdzielacz światłowodowy jednomodowy LGX

PLC 1 × 8 Single Mode Fiber Optical Splitter SC / APC LGX 1260 ~ 1650 1 * 8 Separacja światłowodów Światłowodowy rozdzielacz PLC 1x8 Pojedynczy rozdzielacz światłowodowy SC / APC Rozdzielacz złącza plc Pakiet ... Read More
2019-04-04 14:20:07
Chiny UPC Fiber Optic PLC Splitter Mini Moduł 1650 Operting Wavelength Max fabryka

UPC Fiber Optic PLC Splitter Mini Moduł 1650 Operting Wavelength Max

1 × 8 Światłowodowy rozdzielacz PLC 1 * 8 0,9 SC / UPC Mini moduł 0.9 G657A1 Hytrel Kolor kabla PLC 1 × 8 Single Mode Fiber Optical Splitter SC / UPC Splitter złącza plc Pakiet neutralny lub Customzied sposób ... Read More
2019-04-02 13:44:12
Chiny Zasilany pasywny rozdzielacz światłowodowy FTTH UPC 0,9 ​​mm 55 DB Strata powrotna fabryka

Zasilany pasywny rozdzielacz światłowodowy FTTH UPC 0,9 ​​mm 55 DB Strata powrotna

Moduł 1 × 16 Mini Kabel 0,9 mm Światłowodowy rozdzielacz PLC 1 * 16 0,9 SC / UPC Miniaturowy rozgałęźnik optyczny G657A1 Hytrel PLC 1 × 16 Single Mode Fiber Optical Splitter SC / APC Splitter złącza plc Pakiet ... Read More
2019-04-02 13:44:12
Chiny 13.8 Loss SC APC Splitter Fibre To The Home 0.9mm G657A1 Hytrel Coloured fabryka

13.8 Loss SC APC Splitter Fibre To The Home 0.9mm G657A1 Hytrel Coloured

Moduł mini Kabel 0,9 mm Światłowodowy rozdzielacz PLC 1 * 16 0,9 SC / APC 1 × 16 Miniaturowy rozdzielacz optyczny G657A1 Hytrel funkcje · Niskie tłumienie wtrąceniowe · Strata zależna od niskiej polaryzacji · ... Read More
2019-04-02 13:44:12
Chiny Rozdzielacz PLC światłowodowy 1x4, FTTH ABS Splitter PLC 3,0 1260 nm do 1650 nm Długość fali fabryka

Rozdzielacz PLC światłowodowy 1x4, FTTH ABS Splitter PLC 3,0 1260 nm do 1650 nm Długość fali

GPON EPON FTTH PLC Splitter 1X8 ABS BOX Ze złączem SC / APC SC / UPC Opis 1. Światłowodowy rozgałęźnik światłowodowy jest rodzajem optycznego urządzenia do zarządzania mocą, które jest wytwarzane z wykorzystani... Read More
2019-04-02 13:44:12
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
Park przemysłowy Zhida, Longping West Road, Longgang District, Shenzhen, City.
Tel:86-0755-36528999
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Fiber Optic Armoured Cable dostawca. Copyright © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.