Tel:
Chiny Światłowodowy kabel pancerny producent
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd.

Dom Produkty

Tłumik światłowodowy

Orzecznictwo
dobra jakość Optyczny przewód światłowodowy na sprzedaż
dobra jakość Optyczny przewód światłowodowy na sprzedaż
Opinie klientów
Jesteśmy największą firmą w wyszukiwarkach w Rosji. Wybraliśmy kexint jako naszego dostawcę w 2012 roku, aby zapewnić nam pasywne produkty światłowodowe w pomieszczeniu danych. Wysoka jakość produktów i dobra obsługa sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni, mamy nadzieję kontynuować współpracę z kexint

—— Andre dolbin

Jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym z Francji. Przyjechaliśmy do Chin w 2015 roku i odwiedziliśmy fabrykę Kexint. Jesteśmy pod wrażeniem dobrego środowiska fabrycznego i rygorystycznych procedur testowania. Zdecydowaliśmy się na zakup produktów ODN za pomocą kexint.

—— David Renaud-Goud

Im Online Czat teraz

Tłumik światłowodowy

(12)
Chiny Jednomodowy stały zmienny tłumik światłowodowy LC UPC 3 25 Db Telecom CATV fabryka

Jednomodowy stały zmienny tłumik światłowodowy LC UPC 3 25 Db Telecom CATV

Jednomodowy stały zmienny tłumik światłowodowy LC UPC 3 25 Db Telecom CATV Wprowadzenie produktów Tłumik optyczny tłumika jest precyzyjnym urządzeniem, które może zapewnić różne tłumienie dla potrzeb. Są ... Read More
2019-04-04 11:44:22
Chiny Naprawiono tłumik światłowodowy 10 DB 15 Db, tłumik jednomodowy LC UPC fabryka

Naprawiono tłumik światłowodowy 10 DB 15 Db, tłumik jednomodowy LC UPC

Naprawiono tłumik światłowodowy 10 DB 15 Db, tłumik jednomodowy LC UPC Wprowadzenie produktów Tłumik optyczny tłumika jest precyzyjnym urządzeniem, które może zapewnić różne tłumienie dla potrzeb. Są stosowane ... Read More
2019-04-04 11:44:24
Chiny Tłumik światłowodowy 5DB Żeński na męski 6 dB Wsparcie testowania sprzętu fabryka

Tłumik światłowodowy 5DB Żeński na męski 6 dB Wsparcie testowania sprzętu

Tłumik światłowodowy Żeński na męski 6 dB Wsparcie urządzeń testujących Wprowadzenie produktów Jednostronne tłumiki dupleksowe Inline Zmienne tłumiki światłowodowe pozwalają użytkownikowi ręcznie zmieniać t... Read More
2019-04-04 11:44:31
Chiny Tłumik światłowodowy zmienny LC 0 - 30db stalowy rękaw ceramiczny fabryka

Tłumik światłowodowy zmienny LC 0 - 30db stalowy rękaw ceramiczny

Tłumik światłowodowy zmienny LC 0 - 30db stalowy rękaw ceramiczny Wprowadzenie produktów Zmienne tłumiki optyczne jednomodowe pozwalają użytkownikowi ręcznie zmieniać tłumienie sygnału we włóknie, gdy jest ono ... Read More
2019-04-04 11:44:51
Chiny 10 Wewnętrzny tłumik światłowodowy DB 5DB jednomodowy LC UPC Simplex fabryka

10 Wewnętrzny tłumik światłowodowy DB 5DB jednomodowy LC UPC Simplex

Jednokierunkowe tłumiki światłowodowe Simplex Inline 0-30db ze złączem LC / UPC 1 Zmienne tłumiki optyczne jednomodowe pozwalają użytkownikowi ręcznie zmieniać tłumienie sygnału we włóknie, gdy jest ono ... Read More
2019-04-02 13:44:26
Chiny Zmienny tłumik światłowodowy Zmienny tłumik optyczny VOA ze złączem FC / PC fabryka

Zmienny tłumik światłowodowy Zmienny tłumik optyczny VOA ze złączem FC / PC

Zmienny tłumik światłowodowy Zmienny tłumik optyczny VOA ze złączem FC / PC Wprowadzenie produktów Tłumik optyczny tłumika jest precyzyjnym urządzeniem, które może zapewnić różne tłumienie dla potrzeb. Są ... Read More
2019-04-02 13:44:26
Chiny SC FC Naprawiono tłumik optyczny Niskie PDL FTTX Network Telecommunciation fabryka

SC FC Naprawiono tłumik optyczny Niskie PDL FTTX Network Telecommunciation

SC FC Naprawiono tłumik optyczny Niskie PDL FTTX Network Telecommunciation Wprowadzenie produktów Tłumik optyczny tłumika jest precyzyjnym urządzeniem, które może zapewnić różne tłumienie dla potrzeb. Są ... Read More
2019-04-02 13:44:25
Chiny LC jednomodowy tłumik światłowodowy 1310nm 1550nm z regulacją długości fali fabryka

LC jednomodowy tłumik światłowodowy 1310nm 1550nm z regulacją długości fali

LC jednomodowy tłumik światłowodowy 1310nm 1550nm z regulacją długości fali Wprowadzenie produktów Tłumik optyczny tłumika jest precyzyjnym urządzeniem, które może zapewnić różne tłumienie dla potrzeb. Są ... Read More
2019-04-02 13:44:25
Chiny SC UPC Inline Optical Attenuator Female Male 0 - 25db Akcesoria światłowodowe fabryka

SC UPC Inline Optical Attenuator Female Male 0 - 25db Akcesoria światłowodowe

SC UPC Inline Optical Attenuator Female Male 0 - 25db Akcesoria światłowodowe Wprowadzenie produktów Tłumik optyczny tłumika jest precyzyjnym urządzeniem, które może zapewnić różne tłumienie dla potrzeb. Są ... Read More
2019-04-02 13:44:25
Chiny AdjusTable Single Mode Fibre Attenuator 1db 25db MU Male to Female Black fabryka

AdjusTable Single Mode Fibre Attenuator 1db 25db MU Male to Female Black

Światłowód MU Męski -Tłumik żeński 1db 2db 3db 5db 7db 10db 25db Co to jest tłumik światłowodowy Tłumik światłowodowy jest urządzeniem optycznym, które zmniejsza energię sygnału optycznego. Służy do tłumienia ... Read More
2019-04-02 13:44:25
Page 1 of 2|< 1 2 >|
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
Park przemysłowy Zhida, Longping West Road, Longgang District, Shenzhen, City.
Tel:86-0755-36528999
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Fiber Optic Armoured Cable dostawca. Copyright © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.