Tel:
Chiny Światłowodowy kabel pancerny producent
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd.

Dom Produkty

Moduł światłowodowy SFP

Orzecznictwo
dobra jakość Optyczny przewód światłowodowy na sprzedaż
dobra jakość Optyczny przewód światłowodowy na sprzedaż
Opinie klientów
Jesteśmy największą firmą w wyszukiwarkach w Rosji. Wybraliśmy kexint jako naszego dostawcę w 2012 roku, aby zapewnić nam pasywne produkty światłowodowe w pomieszczeniu danych. Wysoka jakość produktów i dobra obsługa sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni, mamy nadzieję kontynuować współpracę z kexint

—— Andre dolbin

Jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym z Francji. Przyjechaliśmy do Chin w 2015 roku i odwiedziliśmy fabrykę Kexint. Jesteśmy pod wrażeniem dobrego środowiska fabrycznego i rygorystycznych procedur testowania. Zdecydowaliśmy się na zakup produktów ODN za pomocą kexint.

—— David Renaud-Goud

Im Online Czat teraz

Moduł światłowodowy SFP

(10)
Chiny 1.25 Gigabit Ethernet Światłowodowy moduł SFP LC SX Transceiver 1 para Lot 20 km T1550 R1310nm fabryka

1.25 Gigabit Ethernet Światłowodowy moduł SFP LC SX Transceiver 1 para Lot 20 km T1550 R1310nm

1.25 Gigabit Ethernet Światłowodowy moduł SFP LC SX Transceiver 1 para Lot 20 km T1550 R1310nm OPIS PRODUKTU: Nadajniki-odbiorniki Kexint BIDI-1.25G-1310 / 1550nm-10km-LC-DDM Small Form Factor Pluggable (SFP) s... Read More
2019-05-11 11:50:32
Chiny SC Elektryczny moduł światłowodowy SFP, jednomodowy nadajnik-odbiornik światłowodowy fabryka

SC Elektryczny moduł światłowodowy SFP, jednomodowy nadajnik-odbiornik światłowodowy

SC jednomodowy nadajnik-odbiornik optyczny 1310nm / 1550nm 20km 1,25G moduł Bidi Sfp Opis produktu Transceiver optyczny QSFP28 1,25 Gb / s to czterokanałowy, wtykany , podwójny LC , światłowodowy transceiver ... Read More
2019-04-02 13:44:22
Chiny Sieciowy moduł światłowodowy SFP 400G 10KM CWDM QSFP dla dużego centrum danych fabryka

Sieciowy moduł światłowodowy SFP 400G 10KM CWDM QSFP dla dużego centrum danych

Zaprojektowany dla połączeń 2x 200G Ethernet 200GBASE-SR4 przez wiele światłowodów wielomodowych, moduł optyczny Gigalight 400G QSFP-DD SR8 (GQD-MPO401-SR8CA) obsługuje odległość transmisji do 100 m przy długo... Read More
2019-04-02 13:44:22
Chiny 1 Fiber Port 8 RJ45 Światłowodowy konwerter mediów Moduł SFP 1000Mbps 1,25G fabryka

1 Fiber Port 8 RJ45 Światłowodowy konwerter mediów Moduł SFP 1000Mbps 1,25G

1 port światłowodowy + 8 konwerter mediów światłowodowych RJ45 Online Moduł SFP 1000 Mbps Port 1,25G Zamiast kosztownych, wszechstronnych aktualizacji, konwertery multimedialne mogą wydłużyć żywotność istniej... Read More
2019-05-27 17:40:13
Chiny Światłowodowy moduł nadawczo-odbiorczy SFP 1000Mbps 4 porty Bufor danych SX / LX 256K fabryka

Światłowodowy moduł nadawczo-odbiorczy SFP 1000Mbps 4 porty Bufor danych SX / LX 256K

1000Mbps 4-portowy konwerter światłowodowy online Moduł SFP SX / LX bufor danych 256K Konwertery mediów mogą być używane w dowolnym miejscu sieci, aby zintegrować nowszą technologię z istniejącym sprzętem, aby ... Read More
2019-05-27 17:40:13
Chiny 10M 100M 1000M moduł światłowodowy 1 portowy konwerter mediów Seria SC RJ45 fabryka

10M 100M 1000M moduł światłowodowy 1 portowy konwerter mediów Seria SC RJ45

10M 100M 1000M Światłowodowy konwerter mediów 1Port online Przełącznik multimedialny SFP Seria SC RJ45 Konwertery mediów Ethernet są zaprojektowane do przesyłania i odbierania danych 10/100/1000 Mbps przez ... Read More
2019-05-27 17:40:13
Chiny SM Typ światłowodowy Moduł SFP 1000M 2 portowy konwerter mediów SC RJ45 fabryka

SM Typ światłowodowy Moduł SFP 1000M 2 portowy konwerter mediów SC RJ45

1000M światłowodowy konwerter mediów 2Port online Moduł SFP Media Switch serii SC Nasze KXT-SM-10/100 / 1000MC to niezarządzane konwertery multimedialne, które zapewniają ekonomiczne rozwiązania do konwersji ... Read More
2019-05-27 17:40:13
Chiny Moduł światłowodowy SFP 10 Gigabit LC SC Duplex SMF 20K Kompatybilny z LR fabryka

Moduł światłowodowy SFP 10 Gigabit LC SC Duplex SMF 20K Kompatybilny z LR

Moduł SFP 10G światłowodowy Wprowadzenie produktów Moduł światłowodowy SFP Cechy produktu: 1) Zgodny z optycznym interfejsem pojedynczego gniazda LC lub SC 2) Ślad SFP Hot-pluggable 3) nadajnik laserowy 1310nm ... Read More
2019-04-02 13:44:22
Chiny Podwójny moduł światłowodowy SFP 1550 nm, moduł Mini Gbic 80 KM nadajnik laserowy fabryka

Podwójny moduł światłowodowy SFP 1550 nm, moduł Mini Gbic 80 KM nadajnik laserowy

Moduł światłowodowy SFP Wprowadzenie produktów Moduł światłowodowy SFP Cechy produktu: 1) Zgodny z optycznym interfejsem pojedynczego gniazda LC lub SC 2) Ślad SFP Hot-pluggable 3) nadajnik laserowy 1310nm FP; ... Read More
2019-04-02 13:44:22
Chiny Dupleksowy moduł światłowodowy SFP 100GBAS LR4 1310nm LAN WDM 10km QSFP28 fabryka

Dupleksowy moduł światłowodowy SFP 100GBAS LR4 1310nm LAN WDM 10km QSFP28

QSFP-40G-LR4 Duplex LC 40GBASE-LR4 1310nm 10 km 40G QSFP + LR4 Transceiver optyczny 100G QSFP28 LR4 integruje ścieżkę nadawczo-odbiorczą na jednym module. Po stronie nadawczej odzyskiwane są cztery pasma ... Read More
2019-04-02 13:44:22
Page 1 of 1
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
Park przemysłowy Zhida, Longping West Road, Longgang District, Shenzhen, City.
Tel:86-0755-36528999
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Fiber Optic Armoured Cable dostawca. Copyright © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.