Tel:
Chiny Światłowodowy kabel pancerny producent
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd.

Dom ProduktyOptyczny przewód światłowodowy

Czarny kabel światłowodowy LSZH G657A2 Corning Armor IP68 SC / APC 5.0 / 3.0

Czarny kabel światłowodowy LSZH G657A2 Corning Armor IP68 SC / APC 5.0 / 3.0

    • Black Fiber Optical Patch Cord LSZH G657A2 Corning Armour IP68 SC/APC 5.0 / 3.0
    • Black Fiber Optical Patch Cord LSZH G657A2 Corning Armour IP68 SC/APC 5.0 / 3.0
    • Black Fiber Optical Patch Cord LSZH G657A2 Corning Armour IP68 SC/APC 5.0 / 3.0
    • Black Fiber Optical Patch Cord LSZH G657A2 Corning Armour IP68 SC/APC 5.0 / 3.0
    • Black Fiber Optical Patch Cord LSZH G657A2 Corning Armour IP68 SC/APC 5.0 / 3.0
  • Black Fiber Optical Patch Cord LSZH G657A2 Corning Armour IP68 SC/APC 5.0 / 3.0

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: KEXINT
    Orzecznictwo: Ce Ross IS0 9001
    Numer modelu: Wodoodporna zbroja KXT-PC

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: Negocjacji
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: 1 szt. Jedna torba, jedno małe pudełko, 10 szt. Jedno opakowanie kartonowe
    Czas dostawy: 7
    Zasady płatności: D / A, L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: 300 PCS 1 dzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa: Patch cord światłowodowy wodoodporny pancerz Długość kabla: 1m 1,5m 2m 3m 10m 15m
    Typ włókna: 657A1 657A2 G657B3 G652D Tryb Włókna: SM OM1 OM2 OM3 OM4
    Ubytek wtrąceniowy: 0.2db Kolor: Czarny
    Wenlenth: 1310 1550 Wydajność: Wodoodporny
    Typ złącza: Corning

    Wodoodporny kabel światłowodowy LSZH G657A2 Corning Armor IP68 SC / APC 5.0 lub 3.0 kabel optyczny

    1. Opis produktu:
            Kable światłowodowe są ważne dla sieci optycznej. Specjalna konstrukcja odporna na głupie, odpowiadająca złączu Corning i HUAWEI Mini SC, ma funkcję łączenia ślepego; Jednoręczny zatrzask mechaniczny w stylu bagnetowym. Zespoły gwarantują łatwy, jednostopniowy system połączeń z połączonym zatrzaskiem typu push-pull i zatrzaskiem mechanicznym typu bagnetowego. Zapewnia szybkie rozwiązania instalacyjne i ma dobrą wydajność na gnieździe / adapterze. Kabel może być opancerzony lub niezabezpieczony. Przemysłowe adaptery do montażu na panelu służą jako uszczelniony przepust dla połączenia światłowodowego. Nowe przemysłowe zintegrowane adaptery kołnierzowe są zaprojektowane do ciasnych aplikacji side-by-side.

    2. Funkcja:

    1). Niska utrata przyczepności

    2). Wysoka strata zwrotu

    3). Dobra powtarzalność

    4). Dobra wymiana

    5). Doskonała adaptacja do środowiska

    3. Zastosowanie:

    1). Pomieszczenia komunikacyjne

    2) FTTH (włókno do domu)

    3) .LAN (sieć lokalna)

    4) .FOS (czujnik światłowodowy)

    5). Światłowodowy system komunikacji

    6). Sprzęt optyczny podłączony i transmitowany

    7). Obrona gotowości bojowej

    4. Charakterystyka światłowodowego kabla krosowego

    4.1 Typ złącza: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA

    4.2 Powierzchnia czołowa okucia: PC, UPC, APC

    4.3 Typ rdzenia: jednomodowy (SM: 9 / 125um): G652D, G657A

    Tryb wielomodowy (MM: 50 / 125um, 62,5 / 125um, OM3 lub OM4)

    4.4 Ilość kabli: Simplex, Duplex, 6 centów, 12 cali, 16 punktów, 24 punkty, 36 punktów, 48 punktów ...

    4.5 Średnica kabla: .03,0 mm, .0 2,0 mm, .90,9 mm

    4.6 Długość kabla: 1, 2, 3 metry lub dostosowana

    4.7 Typ osłony: PVC, LSZH, OFNR, OFNP, Plenum, Armored…

    5. Specyfikacja:

    Rodzaj Standard, Mistrzu
    Styl LC, SC, ST, FC.MU, DIN, D4, MPO, SC / APC, FC / APC, LC / APC.MU / APC
    Błonnik Jednomodowy / wielomodowy
    50/125, 62,5 / 125 (Multimode) OM2 i OM1
    50/125, 10G (Multimode) OM3
    Kabel Simplex, Duplex
    .03,0 mm, .02,0 mm, .90,9 mm
    PVC lub LSZH
    Sposób polerowania UPC, SPC, APC (8 ° i 6 °)
    Utrata wkładania ≤ 0,1dB (dla jednomodowego wzorca)
    ≤ 0,25 dB (dla standardu jednomodowego)
    ≤ 0,25 dB (dla trybu wielomodowego)
    Testowane przez JDS
    Strata zwrotna
    (Tryb pojedyńczy)
    UPC ≥ 50 dB
    SPC ≥ 55 dB
    APC ≥ 60 dB (typ 65 dB)
    Testowany przez JDS RM3750
    Powtarzalność ± 0,1dB
    Temperatura robocza -400 ° C do 850 ° C
    Wymóg geometrii
    ( Tryb pojedyńczy)
    Promień powierzchni czołowej okucia
    7 mm ≤ R ≤ 12 mm (dla APC)
    10 mm ≤ R ≤ 25 mm (dla standardu)
    Przesunięcie wierzchołka ≤ 30 μm (dla matrycy)
    Przesunięcie wierzchołka ≤ 50 μm (dla standardu)
    Podcięcie -50nm ≤ U ≤ 50nm
    Testowane przez DORC
    Wymóg geometrii
    ( Tryb pojedyńczy)
    Promień powierzchni czołowej okucia
    7 mm ≤ R ≤ 12 mm (dla APC)
    10 mm ≤ R ≤ 25 mm (dla standardu)
    Przesunięcie wierzchołka ≤ 30 μm (dla matrycy)
    Przesunięcie wierzchołka ≤ 50 μm (dla standardu)
    Podcięcie -50nm ≤ U ≤ 50nm
    Testowane przez DORC

    6. Kabel optyczny C olor

    7. Lista produktów:

    Bagażnik Złącze Typ włókna Numer kabla Okucie Złącze
    0,9 mm LC 9 / 125um SM Simplex PC 1M
    2,0 mm FC 50 / 125um MM Dupleks APC 2M
    3,0 mm SC 62,5 / 125um MM Multi-fiber UPC 3M4M
    ST OM3 Faborek 5M
    MU OM4 .........
    D4 Dostosowane
    MTRJ
    MPO
    HAŁAS

    8. Specyfikacja produkcji:

    8. Rysunki projektowe produktów:

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: sales

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
    Park przemysłowy Zhida, Longping West Road, Longgang District, Shenzhen, City.
    Tel:86-0755-36528999
    Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Fiber Optic Armoured Cable dostawca. Copyright © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.