Tel:
Chiny Światłowodowy kabel pancerny producent
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd.

Dom Produkty

Optyczny WDM

Orzecznictwo
dobra jakość Optyczny przewód światłowodowy na sprzedaż
dobra jakość Optyczny przewód światłowodowy na sprzedaż
Opinie klientów
Jesteśmy największą firmą w wyszukiwarkach w Rosji. Wybraliśmy kexint jako naszego dostawcę w 2012 roku, aby zapewnić nam pasywne produkty światłowodowe w pomieszczeniu danych. Wysoka jakość produktów i dobra obsługa sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni, mamy nadzieję kontynuować współpracę z kexint

—— Andre dolbin

Jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym z Francji. Przyjechaliśmy do Chin w 2015 roku i odwiedziliśmy fabrykę Kexint. Jesteśmy pod wrażeniem dobrego środowiska fabrycznego i rygorystycznych procedur testowania. Zdecydowaliśmy się na zakup produktów ODN za pomocą kexint.

—— David Renaud-Goud

Im Online Czat teraz

Optyczny WDM

(15)
Chiny 1 × 2 WDM, mini rozdzielacz światłowodowy SC APC złącze 0,9 1310 1490 1550 fabryka

1 × 2 WDM, mini rozdzielacz światłowodowy SC APC złącze 0,9 1310 1490 1550

FBT Mini Fiber Optical WDM Splitter SC / APC Złącze 1 * 2 0,9 1310 1490 1550 Splitter KEXINT zapewnia całą serię produktów splitterów 1xN i 2xN, które są dostosowane do konkretnych zastosowań. Wszystkie ... Read More
2019-04-04 11:41:56
Chiny FWDM T1550 DWDM CWDM Wyposażenie Odstępy kanałów w urządzeniach telekomunikacyjnych Mux Demux COM 1 X 2 FBT fabryka

FWDM T1550 DWDM CWDM Wyposażenie Odstępy kanałów w urządzeniach telekomunikacyjnych Mux Demux COM 1 X 2 FBT

FWDM 1 * 2 1 m, 0,9, T1550 R (1310,1490 nm), SC / UPC DATA: 1310 nm, 1490 nm, SC / APC COM, TV 1550 nm Izolacja 55 bB 1 OPIS WDM opiera się na sprawdzonej technologii folerów cienkowarstwowych. WDM jest szeroko ... Read More
2019-04-04 11:42:33
Chiny Optyczny światłowodowy WDM WDM, WDM CWDM DWDM Światłowodowy podział długości fal fabryka

Optyczny światłowodowy WDM WDM, WDM CWDM DWDM Światłowodowy podział długości fal

8CH Mini CCWDM Sprzęt światłowodowy WDM ABS Box Mux Demux Moduł 1260 ~ 1620 dB Multiplekser KEXINT Compact Coarse z podziałem długości fali (CCWDM Mux / Demux) wykorzystuje technologię powlekania cienkowarstwow... Read More
2019-04-04 11:42:10
Chiny CWDM Optical WDM LGX Rack Wavelength Division Multiplexing w światłowodzie fabryka

CWDM Optical WDM LGX Rack Wavelength Division Multiplexing w światłowodzie

4CH CWDM Fiber LGX / Rack Optic Equipment WDM ABS Box 1550 1570 1590 1610 1. Opis: Moduł 4CH CWDM LGX oparty jest na technologii filtrów cienkowarstwowych. Technologia CWDM zapewnia elastyczność w zwiększaniu ... Read More
2019-04-04 11:42:07
Chiny FWDM Multiplekser z podziałem długości fali FC APC T1550 TV 1 * 2 45dB Izolacja fabryka

FWDM Multiplekser z podziałem długości fali FC APC T1550 TV 1 * 2 45dB Izolacja

FWDM T1550 R (1310,1490 nm), DANE FC / APC: 1310 nm, 1490 nm, FC / APC COM, TV 1550 nm Izolacja 55 bB 1 OPIS Filtrowanie modułu WDM szeroko stosowane w wzmacniaczach optycznych, sieciach WDM. Urządzenie łączy ... Read More
2019-04-04 11:42:57
Chiny 8CH 16CH 32CH CWDM DWDM Fiber Mux Moduł Demux Optyczny ABS 1260 ~ 1620 dB fabryka

8CH 16CH 32CH CWDM DWDM Fiber Mux Moduł Demux Optyczny ABS 1260 ~ 1620 dB

8CH CWDM Fiber Mux Moduł Demux Optic Wyposażenie WDM ABS Box 1260 ~ 1620 dB 1. Opis: CWDM wykorzystuje multiplekser optyczny do różnych długości fali światła, aby ponownie wykorzystać sygnały do ​​transmisji ... Read More
2019-04-04 11:43:42
Chiny Moduł światłowodowy Duxx Mux Optyczny sprzęt WDM 1270 ~ 1610 nm Izolacja wysokiego kanału fabryka

Moduł światłowodowy Duxx Mux Optyczny sprzęt WDM 1270 ~ 1610 nm Izolacja wysokiego kanału

KEXINT Company Multiplekser Dense Wavelength Division (DWDM) opiera się na technice filtrów membranowych i opatentowanym, nieopuszczającym metalu opakowaniu mikro-optyki, w zakresie długości fal ITU, aby uzyska... Read More
2019-04-04 11:43:47
Chiny Mała sieć optyczna WDM 1 × 3 Fibre SC APC Złącze ABS Wysoka niezawodność fabryka

Mała sieć optyczna WDM 1 × 3 Fibre SC APC Złącze ABS Wysoka niezawodność

FBT 1 × 3 Światłowód WDM Splitter SC / APC Złącze ABS MINI 1310 1550 Splitter 50/50 Łącznik światłowodowy FBT C jest rodzajem optycznego urządzenia do zarządzania mocą, które jest wytwarzane przy użyciu ... Read More
2019-04-02 13:44:24
Chiny 3 porty multipleksowanie z podziałem długości fali Polaryzacja niewrażliwa na cyrkulację 5,0 1585 dB fabryka

3 porty multipleksowanie z podziałem długości fali Polaryzacja niewrażliwa na cyrkulację 5,0 1585 dB

3 porty Mini polaryzacja Niewrażliwa światłowód Circulat WDM ABS Box 1310 1550 1558 dB Funkcje: Niskie straty wtrąceniowe Wysoka utrata zwrotu Wysoka izolacja Wysoki współczynnik ekstynkcji Wysoka niezawodność ... Read More
2019-04-02 13:44:24
Chiny Złącze FTTB FTTX z podziałem długości fali SC APC fabryka

Złącze FTTB FTTX z podziałem długości fali SC APC

FBT Fiber Optical Coupler WDM 1 * 2 splitter SC / APC Connector 0,9 1310 1550 Splitter 50/50 Łącznik światłowodowy FBT C jest rodzajem optycznego urządzenia do zarządzania mocą, które jest wytwarzane przy u... Read More
2019-04-02 13:44:24
Page 1 of 2|< 1 2 >|
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
Park przemysłowy Zhida, Longping West Road, Longgang District, Shenzhen, City.
Tel:86-0755-36528999
Privacy Policy Chiny dobra jakość Fiber Optic Armoured Cable dostawca. Copyright © 2019 kxind.com. All Rights Reserved.