Tel:
Chiny Światłowodowy kabel pancerny producent
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd.

Dom Produkty

MTP MPO Patch Cord

Orzecznictwo
dobra jakość Optyczny przewód światłowodowy na sprzedaż
dobra jakość Optyczny przewód światłowodowy na sprzedaż
Opinie klientów
Jesteśmy największą firmą w wyszukiwarkach w Rosji. Wybraliśmy kexint jako naszego dostawcę w 2012 roku, aby zapewnić nam pasywne produkty światłowodowe w pomieszczeniu danych. Wysoka jakość produktów i dobra obsługa sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni, mamy nadzieję kontynuować współpracę z kexint

—— Andre dolbin

Jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym z Francji. Przyjechaliśmy do Chin w 2015 roku i odwiedziliśmy fabrykę Kexint. Jesteśmy pod wrażeniem dobrego środowiska fabrycznego i rygorystycznych procedur testowania. Zdecydowaliśmy się na zakup produktów ODN za pomocą kexint.

—— David Renaud-Goud

Im Online Czat teraz

MTP MPO Patch Cord

(13)
Chiny Przewód światłowodowy MTP MPO Patch Cord 5M OM4 24 rdzeń Magenta Niska strata 0,3dB fabryka

Przewód światłowodowy MTP MPO Patch Cord 5M OM4 24 rdzeń Magenta Niska strata 0,3dB

Patchcord światłowodowy 24MTP OM4 Kabel światłowodowy 5M Om4 24 rdzeń Magenta LSZH Niska strata 0,3dB Kable krosowe KEXINT MPO / MTP są przeznaczone do rozwiązań wielowłókienkowych o wysokiej gęstości, pasuj... Read More
2019-04-04 11:39:04
Chiny 1U 144 rdzeniowy światłowodowy MTP MPO przewód patch OM4 12 rdzeni rdzeniowych Magenta Low Loss 0.3dB fabryka

1U 144 rdzeniowy światłowodowy MTP MPO przewód patch OM4 12 rdzeni rdzeniowych Magenta Low Loss 0.3dB

1U 144 rdzeń światłowodowy MTP MPO Patch Patch OM4 12 zestawów po 12 rdzeni Magenta Niska strata 0,3 dB Fibry High Density 144 Fibers 1U 19 "Breakout Fibre Patch Panel jest przeznaczony do łączenia portów 40G ... Read More
2019-09-23 10:50:08
Chiny Data Center 2m MTP MPO Patch Cord 12 włókien 9/125 Single mode Trunk LSZH fabryka

Data Center 2m MTP MPO Patch Cord 12 włókien 9/125 Single mode Trunk LSZH

Data Center 2m MTP MPO Patchcord Kobieta 12 światłowodów 9/125 Single mode Trunk Cable LSZH Kable krosowe MEX KEXINT MPO są przeznaczone do rozwiązań wielowłókienkowych o wysokiej gęstości, pasujących do ró... Read More
2019-04-04 11:39:07
Chiny 40gbe MPO do LC Duplex Breakout Cable, OM3 Multimode Fiber Optic Cable fabryka

40gbe MPO do LC Duplex Breakout Cable, OM3 Multimode Fiber Optic Cable

40G 100G dla centrum danych MPO / MTP żeńskie do 6 LC 12 światłowodów OM3 wielomodowe LSZH, kabel Breakout Kable krosowe MEX KEXINT MPO są przeznaczone do rozwiązań wielowłókienkowych o wysokiej gęstości, pasuj... Read More
2019-04-02 13:44:19
Chiny Kabel MTP MPO Patch Cord B, kaseta Single Mode MTP MPO Kobieta do 12 włókien fabryka

Kabel MTP MPO Patch Cord B, kaseta Single Mode MTP MPO Kobieta do 12 włókien

Single Mode MPO MTP Female na 4 LC 8 Fibers LSZH, Type B, Breakout Cable, Elite, Yellow Kable krosowe MEX KEXINT MPO są przeznaczone do rozwiązań wielowłókienkowych o wysokiej gęstości, pasujących do różnych ... Read More
2019-04-02 13:44:19
Chiny Duplex MTP MPO Patch Cord, 40G 100G MPO do kabla LC 0,35 dB Max fabryka

Duplex MTP MPO Patch Cord, 40G 100G MPO do kabla LC 0,35 dB Max

Centrum danych 40G 100G Dostosowana długość MPO kobieta do 4 włókien LC 8 OM3 Multimode LSZH, typ B, kabel Breakout Kable krosowe MEX KEXINT MPO są przeznaczone do rozwiązań wielowłókienkowych o wysokiej gęsto... Read More
2019-04-02 13:44:19
Chiny Data Center 1m Kabel MTP tułowia Kobieta do kobiety 12 włókien SM OM1 Dostosowany fabryka

Data Center 1m Kabel MTP tułowia Kobieta do kobiety 12 włókien SM OM1 Dostosowany

Data Center 1 m MPO Żeński na MPO Żeński 12 włókien OM4 (OM3) 50/125 Multimodowy przewód bagażowy LSZH Kable krosowe KEXINT MPO / MTP są przeznaczone do rozwiązań wielowłókienkowych o wysokiej gęstości, pasuj... Read More
2019-04-02 13:44:19
Chiny Break Out MTP MPO Patch Cord Female na 6 LC 12 włókien LSZH Type B Elite Yellow Single Mode fabryka

Break Out MTP MPO Patch Cord Female na 6 LC 12 włókien LSZH Type B Elite Yellow Single Mode

Single Mode MPO MTP Female na 6 LC 12Fibers LSZH, Type B, Breakout Cable, Elite, Blue Zespoły kabli i taśm wielowarstwowych KEXINT MPO / MTP umożliwiają szybkie wdrożenie okablowania szkieletowego o wysokiej g... Read More
2019-04-04 11:38:22
Chiny 1U 96 rdzeniowy światłowód MTP MPO Patch Cord Szuflada Rack OM3 8 * 8F 8 * 12F 4 * 24F 100 Gb / s fabryka

1U 96 rdzeniowy światłowód MTP MPO Patch Cord Szuflada Rack OM3 8 * 8F 8 * 12F 4 * 24F 100 Gb / s

Stojak do szuflady 1U 96 rdzeń światłowodowy MTP MPO Patch Cord OM3 8 * 8F 8 * 12F 4 * 24F 100 Gb / s Szafa z szufladami 1U zapewnia bezpieczne przejścia między interfejsami MPO / MTP® i LC z dyskretnymi zł... Read More
2019-10-23 17:26:13
Chiny Światłowód MTP MPO Światłowód Patch Patch OM4 FTTH LC Quad Adapter Max Modular fabryka

Światłowód MTP MPO Światłowód Patch Patch OM4 FTTH LC Quad Adapter Max Modular

1U 96 rdzeń światłowodowy Patchcord MTP MPO OM4 FTTH Wysokiej jakości czterordzeniowy adapter LC Max Modułowy Patchcord MPO / MTP przeznaczony jest do rozwiązań wielowłóknowych o wysokiej gęstości, pasujących ... Read More
2019-10-23 17:26:13
Page 1 of 2|< 1 2 >|
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
Park przemysłowy Zhida, Longping West Road, Longgang District, Shenzhen, City.
Tel:86-0755-36528999
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Fiber Optic Armoured Cable dostawca. Copyright © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.