Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Produkty

MTP MPO Patch Cord

Orzecznictwo
Chiny SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD Certyfikaty
Chiny SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD Certyfikaty
Opinie klientów
Jesteśmy największą firmą w wyszukiwarkach w Rosji. Wybraliśmy kexint jako naszego dostawcę w 2012 roku, aby zapewnić nam pasywne produkty światłowodowe w pomieszczeniu danych. Wysoka jakość produktów i dobra obsługa sprawiają, że jesteśmy bardzo zadowoleni, mamy nadzieję kontynuować współpracę z kexint

—— Andre dolbin

Jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym z Francji. Przyjechaliśmy do Chin w 2015 roku i odwiedziliśmy fabrykę Kexint. Jesteśmy pod wrażeniem dobrego środowiska fabrycznego i rygorystycznych procedur testowania. Zdecydowaliśmy się na zakup produktów ODN za pomocą kexint.

—— David Renaud-Goud

Im Online Czat teraz

MTP MPO Patch Cord

(19)
Chiny Patchcord światłowodowy OM3 24 MTP MPO 3M 24 rdzeniowy Typ B SENKO Water Blue fabryka

Patchcord światłowodowy OM3 24 MTP MPO 3M 24 rdzeniowy Typ B SENKO Water Blue

Patchcord światłowodowy OM3 24 MTP MPO 3M 24 z rdzeniem typu B SENKO Water Blue Nasza siła: Niezbędne warunki do budowy sali komputerowej i budowy Internetu przedmiotów! Strata standardowa, niska strata, ... Read More
2020-03-02 22:18:29
Chiny Centrum danych 1m MTP MPO Patch cord Kobieta – kobieta 12 włókien SM OM3 OM4 USCONEC fabryka

Centrum danych 1m MTP MPO Patch cord Kobieta – kobieta 12 włókien SM OM3 OM4 USCONEC

Centrum danych 1 m MTP MPO Patch Cord Kobieta – Kobieta 12 światłowodów SM OM3 OM4 USCONEC Kabel LSZH Najbardziej zaawansowany importowany sprzęt do polerowania i przyrządy testujące umożliwiają naszym ... Read More
2020-03-02 22:18:34
Chiny OM4 OM3 24 MTP Światłowodowy patchcord MPO 5M LSZH USCONEC Water Blue Color fabryka

OM4 OM3 24 MTP Światłowodowy patchcord MPO 5M LSZH USCONEC Water Blue Color

OM4 OM3 24 MTP Światłowodowy patchcord MPO 5M LSZH USCONEC Water Blue Niezbędne warunki do budowy sali komputerowej i budowy Internetu przedmiotów! Strata standardowa, niska strata, obejmująca światłowód ... Read More
2020-03-10 18:56:05
Chiny Kabel światłowodowy 100G 24 MTP MPO 3M OM4 24-rdzeniowy magenta Typ B USCONEC fabryka

Kabel światłowodowy 100G 24 MTP MPO 3M OM4 24-rdzeniowy magenta Typ B USCONEC

Światłowodowy patchcord 100G 24 MTP MPO 3M OM4 24 rdzeń magenta typ B USCONEC Nasza siła: MPO / MTP wznowiło produkcję! Niezbędne warunki do budowy sali komputerowej i budowy Internetu przedmiotów! Strata ... Read More
2020-03-02 22:18:41
Chiny 12-rdzeniowy APC SM 20m MTP MPO Patch Cord 9/125 Single mode LSZH Female to Female fabryka

12-rdzeniowy APC SM 20m MTP MPO Patch Cord 9/125 Single mode LSZH Female to Female

12-rdzeniowy APC SM 20m MTP MPO Patch Cord 9/125 Single mode LSZH Female to Female Patchcord MTP przeznaczony jest do rozwiązań wielowłóknowych o wysokiej gęstości, pasujących do różnych środowisk instalacyjnyc... Read More
2020-02-27 23:10:13
Chiny Patchcord światłowodowy 24 MTP MPO 5M OM4 24 rdzeń Magenta Low Loss 0.3dB typ B fabryka

Patchcord światłowodowy 24 MTP MPO 5M OM4 24 rdzeń Magenta Low Loss 0.3dB typ B

Patchcord światłowodowy 24 MTP OM4 5M Om4 Kabel światłowodowy 24 rdzeń Magenta LSZH Niska strata 0,3dB Patchcord MPO / MTP przeznaczony jest do rozwiązań wielowłóknowych o wysokiej gęstości, pasujących do ró... Read More
2020-02-28 12:05:52
Chiny 1U 144 rdzeniowy światłowodowy MTP MPO przewód patch OM4 12 rdzeni rdzeniowych Magenta Low Loss 0.3dB fabryka

1U 144 rdzeniowy światłowodowy MTP MPO przewód patch OM4 12 rdzeni rdzeniowych Magenta Low Loss 0.3dB

1U 144 rdzeń światłowodowy MTP MPO Patch Patch OM4 12 zestawów po 12 rdzeni Magenta Niska strata 0,3 dB Fibry High Density 144 Fibers 1U 19 "Breakout Fibre Patch Panel jest przeznaczony do łączenia portów 40G ... Read More
2020-02-28 12:40:39
Chiny Światłowód MTP MPO Światłowód Patch Patch OM4 FTTH LC Quad Adapter Max Modular fabryka

Światłowód MTP MPO Światłowód Patch Patch OM4 FTTH LC Quad Adapter Max Modular

1U 96-rdzeniowy światłowodowy patchcord MTP MPO OM4 FTTH Wysokiej jakości czterordzeniowy adapter LC Max Modułowy Patchcord MPO / MTP przeznaczony jest do rozwiązań wielowłóknowych o wysokiej gęstości, pasuj... Read More
2020-02-27 21:58:34
Chiny 1U 96 rdzeniowy światłowód MTP MPO Patch Cord Szuflada Rack OM3 8 * 8F 8 * 12F 4 * 24F 100 Gb / s fabryka

1U 96 rdzeniowy światłowód MTP MPO Patch Cord Szuflada Rack OM3 8 * 8F 8 * 12F 4 * 24F 100 Gb / s

Stojak do szuflady 1U 96 rdzeń światłowodowy MTP MPO Patch Cord OM3 8 * 8F 8 * 12F 4 * 24F 100 Gb / s Szafa z szufladami 1U zapewnia bezpieczne przejścia między interfejsami MPO / MTP® i LC z dyskretnymi zł... Read More
2020-02-27 22:04:45
Chiny Kabel Break Out MTP MPO żeński do 6 światłowodów DX LC 12 LSZH typu B niebieski fabryka

Kabel Break Out MTP MPO żeński do 6 światłowodów DX LC 12 LSZH typu B niebieski

Kabel Break Out MTP MPO żeński na 6 światłowodów DX LC 12 LSZH typu B niebieski Kabel typu Breakout, opłacalna alternatywa dla czasochłonnego zakończenia pola, jest przeznaczony do łatania światłowodów o dużej ... Read More
2020-03-02 19:04:52
Page 1 of 2|< 1 2 >|