Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOptyczny przewód światłowodowy

LC / UPC 12 kolorów podstawowych SM Patch Cord Kable światłowodowe G652D G657A1 G657A2 1 m 1,5 m

LC / UPC 12 kolorów podstawowych SM Patch Cord Kable światłowodowe G652D G657A1 G657A2 1 m 1,5 m

    • LC/UPC 12 Core Colors SM Patch Cord Fiber Patch Cables G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m
    • LC/UPC 12 Core Colors SM Patch Cord Fiber Patch Cables G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m
    • LC/UPC 12 Core Colors SM Patch Cord Fiber Patch Cables G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m
    • LC/UPC 12 Core Colors SM Patch Cord Fiber Patch Cables G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m
    • LC/UPC 12 Core Colors SM Patch Cord Fiber Patch Cables G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m
  • LC/UPC 12 Core Colors SM Patch Cord Fiber Patch Cables G652D G657A1 G657A2 1m 1.5m

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen
    Nazwa handlowa: KEXINT
    Orzecznictwo: ISO-9001
    Numer modelu: KXT- Pigtail-LC

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: Negocjacji
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: Plastikowe pudełko
    Czas dostawy: 8
    Zasady płatności: T / T, D / A, L / C, D / P, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: 1500 + PCS + 1 dzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Rodzaj złącza: LC / UPC Włókna typu: Tryb pojedyńczy
    Materiał buforowy: PVC lub LSZH Rodzaj światłowodu: G652D, G657A1 lub G657A2
    Długość: 1,2 m lub 1,5 m Kolor: 12 kolorów
    pakowania: 12 kolorów na dużą torebkę foliową Rozmiar kabla: 0,9 mm 7,0
    High Light:

    duplex fiber patch cord

    ,

    duplex fiber patch cord

    LC / UPC 12 kolorów Patchcord światłowodowy G652D G657A1 G657A2 1,5 m Pigtail LSZH

    1 Opis

    Kabel światłowodowy i pigtail można łączyć z różnego rodzaju złączami, takimi jak ST, FC, SC, LC lub MU. Dzięki wysokiej jakości ceramicznej tulejce ma dobrą zgodność i niskie straty wtrąceniowe. I jest szeroko stosowany w sieciach telekomunikacyjnych, transmisji danych, urządzeniach testowych i sieciach telewizji kablowej itp.

    2 funkcja

    Mała utrata wtrącenia i utrata odbicia wstecznego

    Dobra wymienność

    Dobra wytrzymałość

    Stabilność w wysokiej temperaturze.

    Najwyższa jakość Standardowe polerowanie PC / UPC / APC

    Standard: IEC klasa B.

    3 Dane techniczne

    Przedmiotów Tryb pojedyńczy Wielomodowy
    PC UPC APC 62,5 / 125 50/125 50/125 10G
    Utrata wtrąceniowa <0,3 dB <0,3 dB
    Strata zwrotna ≥45dB ≥50dB ≥60dB ≥35dB
    Trwałość Typowa zmiana <0,1dB,
    500 krycia
    temperatura robocza Od -40 do +75 Od -40 do +75
    Rozmiary otworów w okuciach 125,0 + 1 / -0um, Koncentryczność: ≤1um 125um, Conectricity: 1 ≤3um
    125,3 + 1 / -0um, Koncentryczność: ≤1um 127um, Conectricity: 1 ≤3um
    125,5 + 1 / -0um, Koncentryczność: ≤1um

    128um, Conectricity: 1 ≤3um

    Specyfikacje G652D i G657A2 odnoszą się do szklanej i kablowej konstrukcji światłowodu i są ogólnie włóknami wybranymi w światłowodowych przewodach krosowych dla systemów jednomodowych.

    1. Średnica pola w trybie światłowodowym G652D wynosi 10,4 µm przy 1550 nm.

    2. Włókna G652D zapewniają nieznacznie niższą transmisję strat, co jest lepsze w ułatwianiu połączeń komunikacyjnych na duże odległości (do 100 km i więcej).

    3. Krótko mówiąc, włókna G652D mają ograniczoną odporność na zginanie.

    Włókna G657A2 są stosowane w zaawansowanych instalacjach sieci kablowych, w których wymagana jest wyższa odporność na zginanie w przypadku mniejszych otworów do łączenia kabli, a także umożliwia miniaturyzację kabli i sprzętu.

    1. Włókna G657A2 są w pełni kompatybilne z włóknami G652D. Średnica pola trybu światłowodowego G657A2 wynosi 9,8µm@1550nm. Straty po spawaniu są nieco wyższe podczas łączenia dwóch różnych włókien razem.

    2. Włókno G657A2 ma większą odporność na straty zginające (makrobend) (patrz rysunek poniżej) i ułatwia techniki wdrażania przy niskich kosztach.

    Rys.: Odpowiednie promienie gięcia dla włókien G652 i G657 Zwiększenie tłumienia Vs włókien przy 1310 nm.

    Dlatego światłowód G657A2 w patchcordzie zapewnia lepszy promień gięcia i elastyczność, co może pozwolić na lepsze zarządzanie kablami i prowadzenie ich w zatłoczonych obszarach. Poprawiony promień gięcia może również pozwolić na zwiększenie gęstości w polach łatania o wysokiej gęstości. Światłowód G657A2 staje się bardzo popularny w centrach danych i sieciach korporacyjnych.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: sales

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty