Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyGEPON ONU

FTTH Pon GPON ONU 1GE POTS 1U WIFI 2.4G 5G Szybki projekt sieci

FTTH Pon GPON ONU 1GE POTS 1U WIFI 2.4G 5G Szybki projekt sieci

    • FTTH Pon GPON ONU 1GE POTS 1U WIFI 2.4G 5G High Speed Network Design
    • FTTH Pon GPON ONU 1GE POTS 1U WIFI 2.4G 5G High Speed Network Design
    • FTTH Pon GPON ONU 1GE POTS 1U WIFI 2.4G 5G High Speed Network Design
    • FTTH Pon GPON ONU 1GE POTS 1U WIFI 2.4G 5G High Speed Network Design
  • FTTH Pon GPON ONU 1GE POTS 1U WIFI 2.4G 5G High Speed Network Design

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen
    Nazwa handlowa: KEXINT
    Orzecznictwo: ISO-9001-2008 CE Ross
    Numer modelu: KXT

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: Negocjacji
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: 20 * 14 * 7 kartonów
    Zasady płatności: T / T, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: 100 + szt + 1 dzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    PON: GPON Prędkość downstream: 2,5 Gb / s
    Szybkość upstream: 1,25 Gbps Wymiar: 140 mm * 102 mm * 33 mm (długość * szerokość * wysokość)
    Stan pracy: -5 ~ + 55 ℃, wilgotność podczas pracy: 10 ~ 90% (bez kondensacji) Przycisk: RST, moc
    Długość fali optycznej: Tx 1310nm, Rx 1490nm Chipsety: REALTEK / ZTE
    High Light:

    ftth onu equipment

    ,

    onu device

    Sieć FTTH Pon KXT GPON ONU, 4GE + 2 POTS + 1USB + WIFI (2,4G i 5G) WiFi Czarny

    Przegląd produktu :

    KXTG6X został zaprojektowany i wyprodukowany przez Shenzhen kexint Technology Co., Ltd, terminal Gigabit Passive Optical Network (GPON) nowej generacji, idealny do rozwiązania Fibre to The Home. Jest to niezwykle wytrzymałe urządzenie pozwalające użytkownikom na dostęp do szybkich połączeń internetowych za pośrednictwem portu GPON i udostępnianie go przez port Gigabit Ethernet. Dzięki szybkości transmisji do 2,488 Gb / s, jednemu portowi GPON i jednemu portowi Gigabit Ethernet zapewnia wysoką wydajność przesyłania, zapewniając płynne przesyłanie VoIP, strumieniowe przesyłanie wideo HD i sieć WIFI (2,4 G i 5 G) .

    Opis produktu :

    ♦ Zgodny z ITU G.984.1, ITU G.984.2, ITU G.984.3 i ITU G.984.4 zapewnia wszechstronną zgodność z siecią GPON

    Prędkości downstream do 2.488 Gbps i prędkości upstream do 1.244 Gbps
    Dostęp do światłowodów i port gigabitowy zapewniają niezwykle szybkie prędkości transferu

    Obsługuje zdalne zarządzanie OMCI (ONT Management Control Interface)

    Specyfikacja produktu:

    Pozycja Opis
    Standardy GPON ITU-T G.984.1, G.984.2, G.984.3, G.984.4
    Chipset ZTE lub MTK
    Berło

    1 port PON SC / UPC

    4 porty RJ45 10/100/1000 Mb / s
    2 POTS Port

    1 USB

    WIFI ( 2,4G i 5G )

    Szybkość transmisji danych i długość fali Upstream: 1,244 Gb / s , 1310 nm
    Downstream: 2,488 Gb / s , 1 49 0 nm
    Dystans 0 ~ 20 km Max
    Zewnętrzny zasilacz 12 V DC / 2 A
    Wymiary ( długość * szerokość * wysokość) 20 0 mm × 140 mm × 4 0 mm
    Waga (Pełne obciążenie) 0,5 kg
    Wymagania środowiskowe

    Temperatura pracy: 0 ° C ~ 40 ° C

    Temperatura przechowywania: -40 ° C ~ 70 ° C

    Wilgotność względna: 10% ~ 90%, bez kondensacji

    Nasze atuty:
    1. Dobra odpowiedź: Twoje zapytanie dotyczące naszych produktów lub ceny zostanie udzielone w ciągu 24 godzin.

    2. OEM i ODM: Pomożemy Ci zaprojektować lub umieścić Twoje logo i nazwę firmy w produktach.

    3. Zdalne wsparcie techniczne i pełny dokument techniczny

    4. Gwarancja: 1 rok gwarancji (podczas gdy gwarancja nie ponosi odpowiedzialności za te, które zostały złamane przez przemoc lub zaktualizowane za pomocą innych marek).

    5. Angielskie oprogramowanie, angielski wskaźnik

    6. Profesjonalna, bardzo konkurencyjna cena

    7. Duże zapasy, szybka dostawa

    8. Zapewnienie jakości

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: sales

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty