Tel:
Chiny Światłowodowy kabel pancerny producent
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd.

Dom ProduktyGEPON ONU

4GE 2POTS GEPON ONU Urządzenie WiFi Czarny, OLT ONT GPON 1 SC UPC PON Port KEXINT

4GE 2POTS GEPON ONU Urządzenie WiFi Czarny, OLT ONT GPON 1 SC UPC PON Port KEXINT

    • 4GE 2POTS GEPON ONU Device WiFi Black , OLT ONT GPON 1 SC UPC PON Port KEXINT
    • 4GE 2POTS GEPON ONU Device WiFi Black , OLT ONT GPON 1 SC UPC PON Port KEXINT
    • 4GE 2POTS GEPON ONU Device WiFi Black , OLT ONT GPON 1 SC UPC PON Port KEXINT
    • 4GE 2POTS GEPON ONU Device WiFi Black , OLT ONT GPON 1 SC UPC PON Port KEXINT
  • 4GE 2POTS GEPON ONU Device WiFi Black , OLT ONT GPON 1 SC UPC PON Port KEXINT

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen
    Nazwa handlowa: KEXINT
    Orzecznictwo: ISO-9001-2008 CE Ross
    Numer modelu: KXTG4B

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: Negocjacji
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: 20 * 14 * 7 kartonów
    Czas dostawy: 7
    Zasady płatności: T / T, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: 100 + szt + 1 dzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    PON: GPON Stawka końcowa: 2,5 Gb / s
    Stawka upstream: 1,25 Gb / s Wymiar: 140 mm * 102 mm * 33 mm (długość * szerokość * wysokość)
    Warunki pracy: -5 ~ + 55 ℃, wilgotność podczas pracy: 10 ~ 90% (bez kondensacji) Przycisk: RST, moc
    Długość fali optycznej: Tx 1310 nm, Rx 1490 nm Chipsety: REALTEK / ZTE

    Sieć FTTH Pon KXT GPON ONU, 4GE + 2POTS + 1USB + WIFI (2.4G i 5G) WiFi Czarny

    Przegląd produktu :

    KXTG4B został zaprojektowany i wyprodukowany przez Shenzhen kexint Technology Co., Ltd, terminal nowej generacji Gigabit Passive Optical Network (GPON), idealny do rozwiązania Fibre to The Home. Jest to niezwykle wytrzymałe urządzenie, które umożliwia użytkownikom dostęp do szybkich połączeń internetowych przez port GPON i udostępnianie go portowi Gigabit Ethernet. Dzięki prędkościom transmisji do 2,488 Gb / s, jednemu portowi GPON i jednemu portowi Gigabit Ethernet, zapewnia wysoką wydajność przesyłania, aby zapewnić płynne VoIP, strumieniowe przesyłanie wideo HD oraz WIFI (2,4G i 5G) .

    Opis produktu D :

    ♦ Zgodny z ITU G.984.1, ITU G.984.2, ITU G.984.3 i ITU G.984.4 zapewnia pełną kompatybilność sieci GPON

    Prędkości pobierania do 2,488 Gb / s oraz prędkości pobierania do 1,244 Gb / s
    Dostęp światłowodowy i port gigabitowy zapewniają niewiarygodnie szybkie prędkości transferu

    Obsługuje zdalne zarządzanie OMCI (ONT Management Control Interface)

    Specyfikacja produktu:

    Pozycja Opis
    Standardy GPON ITU-T G.984.1, G.984.2, G.984.3, G.984.4
    Chipset ZTE lub MTK
    Berło

    1 port SC / UPC PON

    4 porty RJ45 10/100 / 1000Mb / s
    2 POTS Port

    1 USB

    WIFI ( 2.4G i 5G )

    Szybkości danych i długość fali W górę: 1,244 Gb / s , 1310 nm
    Downstream: 2,488 Gb / s , 1 49 0 nm
    Dystans 0 ~ 20 km maks
    Zewnętrzny zasilacz DC 12 V / 2 A.
    Wymiary ( długość * szerokość * wysokość) 20 0 mm × 140 mm × 40 mm
    Waga (pełne obciążenie) 0,5 kg
    Wymagania środowiskowe

    Temperatura pracy: 0 ° C ~ 40 ° C

    Temperatura przechowywania: -40 ° C ~ 70 ° C

    Wilgotność względna: 10% ~ 90%, bez kondensacji

    Nasze atuty:
    1. Dobra odpowiedź: Twoje zapytanie dotyczące naszych produktów lub ceny zostanie udzielone w ciągu 24 godzin.

    2. OEM i ODM: Możemy pomóc Ci zaprojektować lub umieścić Twoje logo i nazwę firmy w produktach.

    3. Zdalne wsparcie techniczne i pełny dokument techniczny

    4. Gwarancja: 1 rok gwarancji (podczas gdy gwarancja nie ponosi odpowiedzialności za osoby zepsute przemocą lub zaktualizowane o inne marki).

    5. Oprogramowanie w języku angielskim, wskaźnik w języku angielskim

    6. Profesjonalna, bardzo konkurencyjna cena

    7. Duże zapasy, szybka dostawa

    8. Zapewnienie jakości

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: sales

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
    Park przemysłowy Zhida, Longping West Road, Longgang District, Shenzhen, City.
    Tel:86-0755-36528999
    Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Fiber Optic Armoured Cable dostawca. Copyright © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.