Tel:
Chiny Światłowodowy kabel pancerny producent
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd.

Dom ProduktyŚwiatłowodowy kabel pancerny

12-żyłowy kabel światłowodowy LSZH, światłowodowy G657A2 Air Blown Mini Dual Purpose

12-żyłowy kabel światłowodowy LSZH, światłowodowy G657A2 Air Blown Mini Dual Purpose

    • 12 Core LSZH Fiber Cable , Fibre Optique G657A2 Air Blown Mini Dual Purpose
    • 12 Core LSZH Fiber Cable , Fibre Optique G657A2 Air Blown Mini Dual Purpose
  • 12 Core LSZH Fiber Cable , Fibre Optique G657A2 Air Blown Mini Dual Purpose

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen
    Nazwa handlowa: KEXINT
    Orzecznictwo: ISO-9001
    Numer modelu: GYFXTH

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: Negocjacji
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: 43 * 43 * 38 cm 1 km lub 2 km
    Czas dostawy: 7
    Zasady płatności: T/T, l/c, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: 60000 + M + 24H
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Włókna typu: g652D G657A1 G657A2 Fibre Brand: Corning / YOFC / FIBERHOME
    Długość na rolkę: 1 km do 4 km aplikacji: Zastosowanie zewnętrzne
    Kolor płaszcza: Niebieski lub czarny Typ kabla optycznego: Kabel optyczny Power
    Liczba włókien: 1 ~ 24 rdzeń Pakiet: Drewniany Bęben

    12-żyłowy kabel światłowodowy LSZH, światłowodowy G657A2 Air Blown Mini Dual Purpose

    PRZEWÓD MINI AIR BLOWN

    [ GCYFXTY ]

    funkcje i Korzyści:

    za. Specjalna złożona luźna tuba materiału, zmniejsza kurczenie się rurki w niskiej temperaturze.

    b. Dokładna równowaga długości włókien, stabilne parametry mechaniczne i temperaturowe.

    do. Szczególna kontrola techniki zapobiega marszczeniu się powłoki podczas instalacji.

    re. Struktura Innowacja w osłonie, zwiększająca wydajność dmuchania.

    Indeks techniczny:

    Typ kabla GCYFXTY - XB1.3 ( średnica kabla MTE + )
    MTE2.0 MTE2.3 MTE2,5 MTE2.8
    Liczba włókien 2 ~ 4 6 ~ 12 2 ~ 12 14 ~ 24
    Grubość osłony z HDPE Wartość nominalna: 0,20 mm, średnia wartość: 0,15 mm
    Nominalna średnica całkowita 2,0 ± 0,1 mm 2,3 ± 0,1 mm 2,5 ± 0,1 mm 2,8 ± 0,1 mm
    Waga 4,0 kg / km 5,0 kg / km 6,0 kg / km 7,0 kg / km
    Tłumienie światłowodów (tryb pojedynczy) Maks. 0,35 dB / km przy 1310 nm 0,22 dB / km maks. Przy 1550 nm
    Max. Wytrzymałość na rozciąganie 40N 50N 60N 60N
    Max. Siła zgniatania 600N / 100mm
    Min. Promień gięcia - statyczny / dynamiczny 10/20 na zewnątrz Φ
    Temperatura Pamięć -30 ~ + 50 ℃ ; Instalacja-10 ~ + 40 ℃ ; Obsługa-20 ~ + 50 ℃
    Okres użytkowania kabla (wartość szacunkowa) 25 lat

    Testowanie Indeks

    Dmuchanie wydajność

    Narzędzie do dmuchania Typowa długość rozdmuchiwania

    PLUMETTAZ: PR-140, MiniJet-400 itp.

    Ciśnienie powietrza: 13 bar

    Liczba włókien

    Typ kanału

    3,5 / 5,0 mm

    Typ kanału

    5,5 / 7,0 mm

    2 ~ 12 włókien 800m 1500m
    14 ~ 24 włókien 500m 1500m

    Mechanik wydajność

    Pozycja Metoda testowania Wyniki testów Określona wartość

    Napięcie

    wydajność

    IEC 60794-1-2-E1 Optyczne napięcie włókien Dodatkowe tłumienie

    Max. Wytrzymałość na rozciąganie =

    Krótkotrwały Dopuszczalne napięcie

    ×2 × (długoterminowy dopuszczalny

    Napięcie)

    Krótkoterminowy: ≤0,3 %

    Długoterminowy: ≤0,1 %

    Krótkoterminowy:

    a <0,1 dB,

    odwracalne ;

    Długoterminowy:

    a ≤ 0,03 dB

    Zmiażdżyć IEC 60794-1-2-E3

    Krótkoterminowy:

    a <0,10 dB, odwracalne ;

    Długoterminowy: a ≤0,03 dB ;

    Zewnętrzna powłoka nie ma widocznego pęknięcia.

    Krótkoterminowy

    siła zgniatania = 600 N

    Długoterminowy

    siła zgniatania = 300 N

    Powtarzający się

    pochylenie się

    IEC 60794-1-2-E6

    Po teście a ≤0,03 dB ;

    Zewnętrzna powłoka nie ma widocznego pęknięcia.

    R = 20 na zewnątrz Φ
    Obciążenie zginające = 15N
    Czasy zginania = 25
    Skręcenie IEC 60794-1-2-E7

    Po teście a ≤0,03 dB ;

    Zewnętrzna powłoka nie ma widocznego pęknięcia.

    Kąt skręcenia = ± 180º
    Obciążenie skrętne = 15N
    Czasy skręcania = 5
    Zagięcie kabla IEC 60794-1-2-E11A

    Po teście nie można złamać światłowodu ;

    Zewnętrzna powłoka nie ma widocznego pęknięcia.

    R = 20 na zewnątrz Φ

    10 Obraca się

    Czasy cykli = 5

    Wszystkie testy optyczne przebiegały przy 1550 nm

    Środowisko wydajność

    Pozycja Metoda testowania Wyniki testów
    Cykl temperaturowy IEC 60794-1-2-F1 Dopuszczalne dodatkowe tłumienie (1550 nm)
    G.652B G.652D G.657
    a ≤ 0,10 dB / km, odwracalne ;
    Przenikanie wody IEC 60794-1-2-F5B

    Słup wody: kabel 1 m, 3 m, okres: 24 godziny

    Brak wycieku wody przez otwarty koniec kabla

    Wypełnianie przepływu mieszanki IEC 60794-1-2-E14

    70 ℃, okres: 24 godziny

    Brak przepływu mieszanki z kabla


    Kod koloru światłowodu

    Każde włókno można zidentyfikować na całej długości kabla zgodnie z następującą sekwencją kolorów. Kolor włókien w każdej rurze zaczyna się od nr 1 niebieskiego.

    Kolory włókien

    Nie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
    Kolor niebieski Pomarańczowy Zielony brązowy Łupek Biały Czerwony czarny Żółty Fioletowy Różowy wodny

    Nie 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
    Kolor niebieski Pomarańczowy Zielony brązowy Łupek Biały Czerwony Natual Żółty Fioletowy Różowy wodny

    <kolor> z równomiernie rozmieszczonymi czarnymi znakami pierścienia.

       Kod koloru Loose Tube

    Kolor tuby będzie naturalny.

    Charakterystyka testów mechanicznych, elektrycznych i środowiskowych

    Gotowe kable można poddać następującym warunkom mechanicznym, elektrycznym i środowiskowym.

    Pozycja Metoda badania Wymagania
    Wydajność na rozciąganie

    IEC 60794-1-21-E1

    Obciążenie: 0,5G

    Długość kabla pod napięciem: nie mniej niż 50m.

    Czas trwania obciążenia: 1 min.

    Prędkość urządzenia przenoszącego: 10 mm / min

    Maksymalny wzrost tłumienia mniejszy niż 0,1 dB.

    Maksymalne naprężenie włókna mniejsze niż 0,6% przy maksymalnym krótkotrwałym obciążeniu rozciągającym.

    Brak zmiany tłumienia po teście przy 1550 nm.

    Podczas oględzin bez powiększenia, bez uszkodzenia osłony lub elementów kablowych po teście.

    Zmiażdżyć

    IEC 60794-1-21-E3

    Obciążenie: 200N

    Czas obciążenia: 1 min

    Brak zmiany tłumienia po teście przy 1550 nm.

    Pod kontrolą wizualną bez powiększenia, bez uszkodzenia osłony lub elementów kablowych. Odcisk uderzającej powierzchni na osłonie nie jest uważany za uszkodzenie mechaniczne.

    Zakręt

    IEC 60794-1-21-E11A

    Promień trzpienia: 10 razy średnica kabla

    Tury: 4

    Cykle: 3

    Brak zmiany tłumienia przy 1550 nm po teście.

    Pod kontrolą wizualną bez powiększenia, bez uszkodzenia osłony lub elementów kablowych.

    Wielokrotne zginanie

    IEC 60794-1-21-E6

    Promień gięcia: 20-krotna średnica kabla

    Cykle: 25

    Obciążenie: 25N

    Czas trwania cyklu: około 2s.

    Brak zmiany tłumienia przy 1550 nm po teście.

    Pod kontrolą wizualną bez powiększenia, bez uszkodzenia osłony lub elementów kablowych.

    Skręcenie

    IEC 60794-1-21-E7

    Cykle: 5

    Długość testu: 1m

    Obroty: ± 180 °

    Obciążenie: 0,5G

    Różnica tłumienia dla każdego włókna poniżej 0,1 dB przy 1550 nm

    Pod kontrolą wizualną bez powiększenia, bez uszkodzenia osłony lub elementów kablowych.

    Brak trwałej zmiany tłumienia po teście

    Cykl temperaturowy

    IEC 60794-1-22-F1

    Długość próbki: co najmniej 1000m

    Zakres temperatur: -20 ℃ ~ + 70 ℃

    Cykle: 2

    Czas przebywania w cyklu testowym temperatury: 12 godzin

    Brak zmiany współczynnika tłumienia przy 1550 nm po teście.

    woda

    Penetracja

    IEC 60794-1-22-F5B

    Czas: 24 godziny

    Długość próbki: 3m

    Wysokość wody: 1m

    Brak wycieku wody
    Przepływ złożony

    IEC 60794-1-21-E14

    Liczba próbek: 5

    Długość próbki: 300 ± 5 mm,

    Usuń długość: 130 ± 2,5 mm,

    Czas: 24h

    Nie kapała żadna masa wypełniająca.
    Wydajność rozpylania Zgodny z IEC 60794-5-10
    Inne parametry Zgodny z IEC 60794

    Uwaga: „Brak zmian tłumienia” uważa się za zmiany tłumienia ≤ 0,05 dB.

    Standardowe długości dostawy wynoszą 2 km, 4 km, 6 km z tolerancją -1% ~ + 3%

    Liczba włókien Długość bębna (m) Rozmiar bębna Φ × W (mm) Rozmiar opakowania L × S × W (mm) Waga
    (Obrzydliwy)
    (kg)
    2 ~ 12 włókien φ 2,0-2,5 2000 50450 × 370 480 × 370 × 645 27
    4000 Φ500 × 370 530 × 370 × 695 39
    6000 50550 × 370 580 × 370 × 745 51
    14 ~ 24 włókien φ 2.8 2000 Φ500 × 370 530 × 370 × 695 31
    4000 50550 × 370 580 × 370 × 745 46

    Pakowanie

    Bębny drewniane lub ze sklejki z ochroną.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: sales

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
    Park przemysłowy Zhida, Longping West Road, Longgang District, Shenzhen, City.
    Tel:86-0755-36528999
    Privacy Policy Chiny dobra jakość Fiber Optic Armoured Cable dostawca. Copyright © 2019 kxind.com. All Rights Reserved.