Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySzybkie złącze światłowodowe

FTTH SC UPC Szybkozłącze światłowodowe Szybkozłącze jednomodowe SC / UPC 200 S Ceramiczne gniazdo V

FTTH SC UPC Szybkozłącze światłowodowe Szybkozłącze jednomodowe SC / UPC 200 S Ceramiczne gniazdo V

    • FTTH SC UPC Fiber Optic Quick Connector Single Mode SC/UPC Fast Connector 200 S Ceramic V Slot
    • FTTH SC UPC Fiber Optic Quick Connector Single Mode SC/UPC Fast Connector 200 S Ceramic V Slot
    • FTTH SC UPC Fiber Optic Quick Connector Single Mode SC/UPC Fast Connector 200 S Ceramic V Slot
    • FTTH SC UPC Fiber Optic Quick Connector Single Mode SC/UPC Fast Connector 200 S Ceramic V Slot
    • FTTH SC UPC Fiber Optic Quick Connector Single Mode SC/UPC Fast Connector 200 S Ceramic V Slot
  • FTTH SC UPC Fiber Optic Quick Connector Single Mode SC/UPC Fast Connector 200 S Ceramic V Slot

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: SHENZHEN, CHINY
    Nazwa handlowa: KEXINT
    Orzecznictwo: ISO 9001-2015
    Numer modelu: KXT-FASC-SC-UPC

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 100
    Cena: 0.565$
    Szczegóły pakowania: 1 szt. / 1 ​​opakowanie
    Czas dostawy: 8
    Zasady płatności: D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: 1000 + PCS + 1 dzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Utrata wtrąceniowa: 0,3dB Strata zwrotna: 55 dB
    powtarzać czasy: 30 Kolor: niebieski
    tryb: Tryb pojedyńczy Długość: 51mm
    Wytrzymałość na rozciąganie: 10 kg Materiał gniazda V.: Ceramiczne gniazdo V.
    High Light:

    optical cable adapter

    ,

    optical cable joiner

    FTTH SC UPC Szybkozłącze światłowodowe Jednomodowe Szybkie złącze SC / UPC Niska strata 0,3 dB

    Szybkie złącze (złącze montażowe lub złącze światłowodowe, złącze szybkiego montażu) to rewolucyjne złącze światłowodowe instalowane w terenie, które nie wymaga żywicy epoksydowej ani polerowania. Unikalna konstrukcja opatentowanego mechanicznego złącza spawanego zawiera fabrycznie zamontowany króciec z włókna i wstępnie wypolerowaną tuleję ceramiczną. Za pomocą tego złącza optycznego do montażu na miejscu można poprawić elastyczność projektowania okablowania optycznego, a także skrócić czas wymagany do zakończenia światłowodu. Seria szybkozłączy jest już popularnym rozwiązaniem do okablowania optycznego wewnątrz budynków i podłóg do zastosowań LAN i CCTV oraz FTTH. Wbudowane złącze światłowodowe SC szybkie złącze zimne, z wykorzystaniem utraty wkładki A, operatywności / ponownego użycia / stabilnej wydajności, niskiego kosztu, szybkiej instalacji i tak dalej.

    Dane techniczne:
    Nazwa produktu: wbudowane złącze światłowodowe szybkie złącze zimne
    Model: SC / UPC-P
    Średnia strata wtrąceniowa: ≤0,3 dB
    Strata zwrotna: ≥48db
    Cykl temperaturowy: -40 ~ + 85/168 godz
    Wariacja: ≤0,2db
    Rajd: ≥35 N.
    Moment obrotowy: ≥25 N.
    Powtórz montaż: ≥15 razy
    Wariacja: ≤0,2db
    Rozmiar: 60 x 9 mm / 2,36 x 0,35 "
    Standardy klasy przewoźnika: każda tuleja została wykryta w zakresie strat optycznych -0,5 dB, osiągnęła poziom standardów telekomunikacyjnych

    Cechy:

    1) Fabrycznie zainstalowany króciec światłowodu.
    2) Nie wymaga stosowania żywicy epoksydowej ani polerowania, nie wymaga specjalnych narzędzi po instalacji.
    3) Może być instalowany i wykonywany wielokrotnie, co pozwala uniknąć strat.
    4) Łatwa instalacja, szybkie i łatwe zakończenie światłowodu w terenie.
    5) Tylko 30 sekund potrzebnych do nauczenia się procesu instalacji i wykonania.
    6) Opłacalny, gwarancja: jeden rok.
    7) Szybkie podłączanie i powtarzanie, po zainstalowaniu nie są potrzebne żadne specjalne narzędzia.
    8) Można wykonać na miejscu bez łączenia łączników.
    9) Eliminuje nadmierną długość kabla i przechowywanie połączeń typu pigtail.

    Aplikacje:


    1. Patch panele
    2. Ramy dystrybucyjne
    3. Konserwacja lub awaryjne przywracanie sieci światłowodowych
    4. Gniazda FTTH
    5. Połączenie przy biurku dla środowisk LAN
    6. Patchcord światłowodowy i pigtail
    7. Urządzenia telekomunikacyjne
    8. Sieci transmisji danych
    9. Światłowód LAN i sieć dostępu
    10. Zastosowania przemysłowe i wojskowe

    Pozycja Szybkozłącze SC / UPC
    Utrata wtrąceniowa

    Typowo ≤0,3 dB

    Maksymalnie ≤0,5 dB

    Strata zwrotna ≥50dB
    Polskie SC / APC
    Średnica kabla 2,0 × 3,0 mm
    Wytrzymałość na rozciąganie > 3 kg
    Stabilność termiczna ≤0,3 dB (-40 ~ + 75 ° C)
    Temperatura robocza -40 ~ + 75 ° C

    Czas wysyłki

    Każdego dnia można wyprodukować 7000 sztuk.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: sales

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty