Tel:
Chiny Światłowodowy kabel pancerny producent
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd.

Dom ProduktyŚwiatłowodowy kabel pancerny

ADSS Światłowodowy opancerzony kabel G652D 48B1.3 11KN Rozpiętość 400M 13,4 mm 48 rdzeń PE HDPE

ADSS Światłowodowy opancerzony kabel G652D 48B1.3 11KN Rozpiętość 400M 13,4 mm 48 rdzeń PE HDPE

    • ADSS Fiber Optic  Armoured Cable G652D 48B1.3 11KN Span 400M 13.4mm 48 Core PE HDPE
    • ADSS Fiber Optic  Armoured Cable G652D 48B1.3 11KN Span 400M 13.4mm 48 Core PE HDPE
  • ADSS Fiber Optic  Armoured Cable G652D 48B1.3 11KN Span 400M 13.4mm 48 Core PE HDPE

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen
    Nazwa handlowa: KEXINT
    Orzecznictwo: ISO-9001-2015
    Numer modelu: ADSS 48B1.3

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 20 km
    Cena: 1.09$/meter
    Szczegóły pakowania: 1,1 * 0,72 * 1,1 m 2 km ~ 4 km, długość na rolce, drewniany bęben
    Czas dostawy: 8
    Zasady płatności: T/T, l/c, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: 700 + KM + 7 dni
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Włókna typu: G652D / G657A1 Marka włókien: Corning / YOFC / FIBERHOME
    Długość na rolce: 2 km do 4 km aplikacji: Antena zewnętrzna
    Rodzaj kabla optycznego: Kabel optyczny mocy Kolor płaszcza: Czarny
    Liczba włókien: 48 rdzenia Pakiet: Drewniany bęben

    ADSS Kabel światłowodowy G652D 48B1.3 11KN Rozpiętość 400 M 13,4 mm 48 żył PE PE HDPE

      ADSS-48B1.3-PE-11KN w tym kablu ADSS 12 250um włókien światłowodowych umieszcza się w luźnej rurce wypełnionej galaretką wodoodporną. I 4 takie rury wraz z 1 wypełniaczem są splecione wokół środkowego elementu wzmacniającego wykonanego z FRP (tworzywo wzmocnione włóknem) w zwarty i okrągły rdzeń kabla. Przędza blokująca wodę jest również stosowana w procesie splatania. Rdzeń zostanie następnie owinięty taśmą blokującą wodę, która wraz z przędzą blokującą wodę chroni kabel przed wnikaniem wody. Wewnętrzna osłona z PE jest wytłaczana na zewnątrz taśmy blokującej wodę, a pod osłoną wewnętrzną umieszczone są dwa zrywacze (opcjonalnie). Następnie po nałożeniu warstwy przędzy aramidowej na wewnętrzną powłokę kabel jest zakończony osłoną z PE.

    Kabel ADSS ma do 144 włókien optycznych w luźnych rurkach wypełnionych galaretką, ułożonych wokół centralnego niemetalowego elementu wzmacniającego. Kabel jest blokowany wodą, wzmocniony przędzą aramidową i osłonięty polietylenem. Druk powierzchniowy kabla obejmuje sekwencyjne oznaczanie długości w odstępach jednego metra. Głównie instalowany na istniejących liniach elektroenergetycznych 220 kV lub niższych. Dwie kurtki i luźna rurka.

    1 Konstrukcja kabla

    • 48 włókien SM
    • Operating Długość fali roboczej G652 D przy 1260 ~ 1625 nm.
    • FRP jako centralny członek siły.
    • O Luźne rurki buforowe SZ linka.
    • Buforowana rura jest wypełniona masą wypełniającą, a rdzeń skręcony jest pokryty materiałem bloku wody
    • PE Wewnętrzna osłona kabla
    • Przędze aramidowe jako element wzmacniający siłę peryferyjną
    • Osłona zewnętrzna kabla PE (osłona zewnętrzna PE jest stosowana do zastosowań, w których kabel jest instalowany w miejscu, w którym potencjał przestrzenny wynosi ≤12KV)
    • Uit Odpowiedni jako: instalacja lotnicza (rozpiętość: 400 m)

    2 Standard odniesienia

    IEC 60793-1, 60793-2, 60794-1

    ITU-T G650, G652

    3 Właściwości optyczne i mechaniczne włókna

    MFD (1310 nm) 9,2 mm ± 0,4 mm
    MFD (1550 nm) 10,4 mm ± 0,8 mm
    Średnica okładziny 125 mm ± 1,0 mm
    Średnica włókna 250 ± 15 mm (kolorowe)
    Błąd koncentryczności rdzenia / okładziny 0,6 mm
    Błąd koncentryczności MFD 0,8 mm
    Nieokrągłość okładzin 1,0%
    Odetnij długość fali 1260nm £
    Współczynnik tłumienia 1310 nm: 0,35 GBP / km
    1550 nm: 0,21 GBP / km
    Wydajność zginania światłowodu 0,05dB
    Dyspersja w trybie polaryzacji 0,1 funta / Ökm
    Fala o zerowej dyspersji 1300 - 1324 nm
    Nachylenie zerowej dyspersji 0,092 GBP / (nm2 • km)

    4 Wymagania mechaniczne i metody kabla światłowodowego

    Wytrzymałość na rozciąganie 10935N, zgodne z IEC 794-1-E1, podczas gdy naprężenie włókien ≤ 0,33%
    Zmiażdżyć 2200 N / 100 mm, zgodne z IEC 794-1-E3
    Wpływ zgodne z IEC 794-1-E4
    Powtarzające się zginanie zgodne z IEC 794-1-E6
    Skręcenie zgodne z IEC 794-1-E7
    Flexing zgodne z IEC 794-1-E8
    Skręt zgodne z IEC 794-1-E10
    Zgięcie kabla zgodne z IEC 794-1-E11
    Wibracja zgodne z IEC 794-1
    Penetracja wody zgodne z IEC 794-1-F5B
    Wytrzymałość dielektryczna płaszcza zewnętrznego zgodne z ITU-T Rec.K25
    Napięcie próby zapłonowej Napięcie testu iskier zewnętrznego płaszcza kabla będzie nie mniejsze niż 8 kV AC
    Przetarcie zgodne z IEC 794-1-E2
    Test cyklicznej temperatury zgodne z IEC 794-1-F1

    5 Kodowanie kolorami włókien


    6 kolorów rurki

    Tube No 1 2) 3) 4 Podsadzkarz
    kolor niebieski Pomarańczowy Zielony brązowy Naturalny

    7 Struktura

    8 Specyfikacja mechaniczna

    Przedmiotów Opisy
    Światłowód G.652D
    Centralny członek siły Materiał FRP
    Średnica (mm) 2.0
    Luźna rurka Materiał PBT
    Osłona wewnętrzna Materiał PE
    Grubość (mm) 0,8
    Powłoka zewnętrzna Materiał PE
    Grubość (mm) 1.7
    Średnica kabla (mm) 13.4
    Waga kabla (kg / km) 145
    Rozpiętość (m) 400
    Wytrzymałość na rozciąganie (N) 10935
    Crush (N / 100mm) 2200
    Obowiązujący zakres temperatur Operacja + 15 ℃ ~ + 50 ℃
    Instalacja + 15 ℃ ~ + 50 ℃
    Przechowywanie i wysyłka - 30 ℃ ~ + 60 ℃
    Promień gięcia rozładowany 15 razy średnica zewnętrzna
    załadowany 20 razy średnica zewnętrzna

    9 Środowisko

    Produkt jest zgodny z instrukcją EU ROHS

    10 Opakowanie i logo

    10.1 Pakowanie

    10.1.1 Każda pojedyncza długość kabla powinna być nawinięta na drewniany kompozytowy bęben stojący.

    10.1.2 Pokryty plastikowym arkuszem buforowym.

    10.1.3 Zapieczętowane mocnymi drewnianymi listwami.

    10.1.4 Długość bębna

    10.1.4.1 Standardowa długość bębna wynosi 4000 m;

    10.1.4.2 Całkowita ilość to co najmniej ilość zamówiona.

    10.1.4.3 Lub może być dostarczony zgodnie z wymaganiami klientów, ale nie dłużej niż 5000 m.

    10.2 Znakowanie bębna

    • Nazwa producenta;
    • Rok i miesiąc produkcji;
    • Strzałka kierunku przechyłu;
    • Strzałka wskazująca zewnętrzne położenie końcowe kabla;
    • Typ i rozmiar kabla;
    • Numer bębna;
    • Długość bębna;
    • Waga brutto / netto;
    • Tabliczka ostrzegawcza wskazująca prawidłową metodę załadunku, rozładunku i przenoszenia kabla;
    • Inne informacje o kliencie, takie jak nr umowy, nr projektu i miejsce dostawy. (Jeśli potrzebne)

    10.3 Dokumenty identyfikacyjne kabli

    • Certyfikat kwalifikowany do produktu;

    Sprawozdanie z badań.

    Pakiet i wysyłka:

    1. Wszystkie nasze kable światłowodowe są wyposażone w drewniany bęben eksportowy.

    2. 2 ~ 3 km / bęben, drewniany wymiar zewnętrznego kabla światłowodowego wynosi 110 cm * 110 cm * 71 cm, 0,85 cm,

    3. Można załadować około 39 bębnów za 20GP.

    Przyjmij także niestandardowy bęben kablowy od klientów. zapraszamy do kontaktu z nami!

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: sales

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
    Park przemysłowy Zhida, Longping West Road, Longgang District, Shenzhen, City.
    Tel:86-0755-36528999
    Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Fiber Optic Armoured Cable dostawca. Copyright © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.