Tel:
Chiny Światłowodowy kabel pancerny producent
SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd.

Dom ProduktyMTP MPO Patch Cord

Data Center 1m Kabel MTP tułowia Kobieta do kobiety 12 włókien SM OM1 Dostosowany

Data Center 1m Kabel MTP tułowia Kobieta do kobiety 12 włókien SM OM1 Dostosowany

    • Data Centre 1m MTP Trunk Cable Female To Female 12 Fibers SM OM1 Customized
    • Data Centre 1m MTP Trunk Cable Female To Female 12 Fibers SM OM1 Customized
    • Data Centre 1m MTP Trunk Cable Female To Female 12 Fibers SM OM1 Customized
    • Data Centre 1m MTP Trunk Cable Female To Female 12 Fibers SM OM1 Customized
  • Data Centre 1m MTP Trunk Cable Female To Female 12 Fibers SM OM1 Customized

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Shenzhen
    Nazwa handlowa: KEXINT
    Orzecznictwo: 5063541
    Numer modelu: 12MTP OM4 1M Om4 Fibre Cable 12 Core Magenta LSZH Niskie straty

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: Negocjacji
    Cena: Negotiation
    Szczegóły pakowania: Torby są zapakowane, pudełka są zapakowane, a pianka jest w środku.
    Zasady płatności: T/T, l/c, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: negocjować cenę
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    prędkość transmisji: 40G / 100G suplik łącznika mtp: usconec MTP Female (pinless)
    Długość fali: 850/1300 nm Strata zwrotna: > 20db
    Kurtka OD: 3,0 mm Rodzaj włókna: SM / OM1 / OM2 / OM3 / OM4 lub Customized
    Obciążenie rozciągające instalacji: 100N Długotrwałe obciążenie rozciągające: 50N

      Data Center 1 m MPO Żeński na MPO Żeński 12 włókien OM4 (OM3) 50/125 Multimodowy przewód bagażowy LSZH

    Kable krosowe KEXINT MPO / MTP są przeznaczone do rozwiązań wielowłókienkowych o wysokiej gęstości, pasujących do różnych środowisk instalacyjnych i łatwych w instalacji między magistralą, centrami danych i budynkami. Zgodność złącza MTP / MPO z Telcordia GR-1435-Core Zgodny.

    Specyfikacje

    Pozycja MPO / PC / F-MPO / PC / F-OM3-24B-3.0-5M-OFNP-AQUA-B
    utrata przekazania PC < 0,7 dB
    Strata powrotna PC > 25 dB
    Test wstawiania / ściągania (500 razy) < 0,3 dB
    Operacja Temperatura -40 ℃ ~ + 80 ℃
    Siła przeciwdziałająca rozciąganiu 15kgf

    Końcowe parametry geometryczne i standardy

    Wymaganie MM (50 i 62,5 / 125) SM (APC)
    Kąt nachylenia powierzchni
    (X)
    -0,2 ° / 0,2 ° -0,2 ° / 0,2 °
    Kąt nachylenia powierzchni
    (Y)
    -0,2 ° / 0,2 ° 7,8 ° / 8,2 °
    Wysokość włókna 1000 nm - 3500 nm, 1000 nm - 3500 nm,
    Maksymalna różnica wysokości wszystkich światłowodów <750nm <600nm
    Wysokość rdzenia (nm) -50-300 mm -50-300 mm

    Schemat: A / B / C / D

    Podanie:

    Nasza zaleta:
    1: Jesteśmy fabryką z ponad 200 pracownikami i krótkim czasem dostawy.
    2: Produkt przeszedł rygorystyczne testy, a jakość jest gwarantowana.
    3: Korea Południowa importuje żetony, praca jest bardziej stabilna;
    4: 100% obsługa posprzedażna, jeśli wystąpi problem w procesie używania produktu, możemy go zastąpić za darmo.

    Szczegóły kontaktu
    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD

    Osoba kontaktowa: sales

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    SHENZHEN KXIND COMMUNICATIONS CO.,LTD
    Park przemysłowy Zhida, Longping West Road, Longgang District, Shenzhen, City.
    Tel:86-0755-36528999
    Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Fiber Optic Armoured Cable dostawca. Copyright © 2019 - 2020 kxind.com. All Rights Reserved.