• Niska zależność polaryzacji Światłowód optyczny WDM MINI Components FBT 1 × 4 0.9 Łącznik
  • Niska zależność polaryzacji Światłowód optyczny WDM MINI Components FBT 1 × 4 0.9 Łącznik
  • Niska zależność polaryzacji Światłowód optyczny WDM MINI Components FBT 1 × 4 0.9 Łącznik
Niska zależność polaryzacji Światłowód optyczny WDM MINI Components FBT 1 × 4 0.9 Łącznik

Niska zależność polaryzacji Światłowód optyczny WDM MINI Components FBT 1 × 4 0.9 Łącznik

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: SZENZHEN
Nazwa handlowa: KEXINT
Orzecznictwo: ISO9001-2015
Numer modelu: KXT-FBT-1×3

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10
Cena: $+4.72+PCS
Szczegóły pakowania: 190*120*10mm
Czas dostawy: 5
Zasady płatności: T/T, D/A, D/P, L/C, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 250 + szt. + 1 dzień!
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Rodzaj: 1x3 Nazwa produktu: FBT 1*3 Mini 0,9
Długość fali: 1310 lub 1550 Współczynnik rozdzielacza: 33,33/33,33/33,33
Złącze: SC/APC Pakiet: Rura stalowa
Podanie: Sieć FTTH FTTB FTTX Pakiet (bez butów): Ф3,0 × 54
High Light:

rozdzielacz światłowodowy

,

komponenty wdm

opis produktu

Łącznik światłowodowy FBT 1×4 WDM Splitter SC/APC 0.9 MINI 1310 lub 1550 Splitter 50/50

 

Nasza firma może jednocześnie ciągnąć tylko 1 × 4 lub mniej przy użyciu równoległego procesu stożkowego.W przypadku 1 × 4 lub więcej urządzeń wiele urządzeń 1 × 2 jest połączonych ze sobą.Całość zapakowana w rozgałęźnik.

Połączony, stożkowy rozdzielacz optyczny łączy ze sobą dwa lub więcej włókien optycznych, a następnie topi i rozciąga je na stożkowej maszynie oraz monitoruje zmianę współczynnika podziału w czasie rzeczywistym.Po osiągnięciu wymaganego stopnia rozdrabniania kończy topienie i rozciąganie.Drugi włókno jest używane jako końcówka wejściowa, a drugi koniec jako końcówka wielokrotna.

 

          A.Fiber Optic FBT Coupler to urządzenie optyczne, które łączy lub rozdziela moc z włókien światłowodowych.Splitter optyczny dzieli światło z pojedynczego włókna na dwa lub więcej kanałów światłowodowych.

B .Charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, wysoką niezawodnością, tanim kosztem i dobrą jednorodnością między kanałami i jest szeroko stosowany w sieciach PON do realizacji optycznego podziału mocy sygnału.

Nasze oferty zarówno drzewo, jak i start type złączki/rozdzielacze liniowe.Stanowią niezawodne rozwiązanie do rozdzielania/łączenia sygnałów.Współczynnik podziału wynosi od 1x2 do 1x32 portów dla sprzęgaczy drzew i od 2x2 do 2x32 dla sprzęgaczy gwiazdowych.Dostępne w oknach o pojedynczej, podwójnej i potrójnej długości fali (1310/1490/1550nm).

 

Cechy:

Niska strata

Niska zależność polaryzacji

Ze wszystkimi zespołami

Nadal stabilny w wysokich temperaturach

Z wymiarami mini opakowania

 

Aplikacje:

System komunikacji optycznej

Czujnik światłowodowy

Przełącznik zdjęć

EDFA

 

Specyfikacje

 

Arkusz danych łącznika optycznego
    Opis:FBT-1x3-SM-35-0,3m-0,9-SC/APC    
        Numer seryjny: 1703060539
Operacyjna długość fali i przepustowość: 1310/1550

 
Typ włókna: Corning G652D
Główne dane techniczne Wymagany IL(dB)
Stosunek(%) 1310nm 1550nm

Niska zależność polaryzacji Światłowód optyczny WDM MINI Components FBT 1 × 4 0.9 Łącznik 0

In1 Out 1

 

33% 5.35 5.26

Niska zależność polaryzacji Światłowód optyczny WDM MINI Components FBT 1 × 4 0.9 Łącznik 0

In1 Out 2

 

33% 5,22 5.40
In1 Out 3 33% 5.29 5.29
Nadwyżka strat typ. (dB) 0,05 Temperatura pracy (℃) -40 do +85
Min. strata odbiciowa (dB) ≥60 Temperatura przechowywania (℃) -40 do +85
Min. kierunkowość (dB)   Wilgotność pracy(%)  
Maks. jednolitość (dB)   Maksymalna moc optyczna (w)  
Strata zależna od temperatury (dB / ℃)   Typ warkocza (mm) Ф0.9
Strata zależna od długości fali (dB)   Wymiary opakowania (mm) Ф3,0 × 54
Długość warkocza (m) 0,3 Złącze SC/APC
WSZYSTKIE dane zmierzono przy środkowej długości fali.


Informacje o pakiecie

 

Konfiguracja 1x3
Typ złącza SC /APC
Typ włókna Corning SMF-28e 0,9 mm
Wymiary opakowania 3.0*60mm

 

Niska zależność polaryzacji Światłowód optyczny WDM MINI Components FBT 1 × 4 0.9 Łącznik 2

 

Niska zależność polaryzacji Światłowód optyczny WDM MINI Components FBT 1 × 4 0.9 Łącznik 3

 

 

Nasze Usługi:

___________________________________________________________

a.Profesjonalny producent, w 100% testowany ponad 3 razy.

b.Rozwiązania klientów w ciągu dni, a nie tygodni.

C.Serdecznie usługi z ostrożnymi uwagami.

D.Może dostarczyć konkretne zapytanie w ciągu 24 godzin.

mi.Oszczędź dużo kosztów, przynieś więcej korzyści dla klienta, aby rozwinąć działalność.

F.Mamy na tym polu 12 lat doświadczenia.Jesteśmy profesjonalnym dostawcą, któremu możesz zaufać.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Niska zależność polaryzacji Światłowód optyczny WDM MINI Components FBT 1 × 4 0.9 Łącznik czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.