• Sieć ONT Gigabit GEPON ONU, 1ge GPON i EPON ONU 1 Port PON 1GE port 20KM
  • Sieć ONT Gigabit GEPON ONU, 1ge GPON i EPON ONU 1 Port PON 1GE port 20KM
  • Sieć ONT Gigabit GEPON ONU, 1ge GPON i EPON ONU 1 Port PON 1GE port 20KM
Sieć ONT Gigabit GEPON ONU, 1ge GPON i EPON ONU 1 Port PON 1GE port 20KM

Sieć ONT Gigabit GEPON ONU, 1ge GPON i EPON ONU 1 Port PON 1GE port 20KM

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: SZENZHEN
Nazwa handlowa: KEXINT
Orzecznictwo: ISO-9001 CE Ross
Numer modelu: KXTG/E02

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 100
Cena: 13.9$
Szczegóły pakowania: 20*14*7 karton
Czas dostawy: 7
Zasady płatności: T/T, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 100 + sztuk + 1 dzień!
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

PON: GPON Szybkość pobierania: 2,4 Gb/s
Szybkość wysyłania: 1,25 Gb/s Wymiar: 140mm * 102mm * 33mm (długość * szerokość * wysokość)
Warunki pracy: -5 ~ +55 ℃, Wilgotność robocza: 10 ~ 90% (bez kondensacji) Przycisk: RST, moc
Optyczna długość fali: Nadajnik 1310nm, Rx 1490nm Chipsety: REALTEK/ZTE
High Light:

olt gepon

,

urządzenie nu

opis produktu

Sieć ONT Gigabit GEPON ONU, 1ge GPON i EPON ONU 1 Port PON 1GE port 20KM

 

 

KXTG/E02 Jest to niezwykle solidne urządzenie, które umożliwia użytkownikom dostęp do szybkich połączeń internetowych za pośrednictwem portu GPON i współdzielenie go z portem Gigabit Ethernet.Dzięki szybkości transmisji do 2,488 Gb/s, jednemu portowi GPON i jednemu portowi Gigabit Ethernet, zapewnia wysokiej jakości możliwości przekazywania, aby zapewnić płynne przesyłanie strumieniowe wideo VoIP i HD.

 

Opisy produktów.

♦ Zgodność z ITU G.984.1, ITU G.984.2, ITU G.984.3 i ITU G.984.4 zapewnia pełną kompatybilność z siecią GPON

♦ Prędkości pobierania do 2,488 Gb/s i prędkości wysyłania do 1,244 Gb/s
♦ Dostęp światłowodowy i port gigabitowy zapewniają niewiarygodnie szybkie prędkości transferu

♦ Obsługuje zdalne zarządzanie OMCI (ONT Management Control Interface)

 

 

Artykuły techniczne Opisy
Chipsety REALTEK/ZTE
Interfejs optyczny

1 interfejs GPON, SC jednomodowy/jednowłóknowy,

Szybkość pobierania 2,5 Gb/s, Prędkość przesyłania danych 1,25 Gb/s

Optyczna długość fali Nadajnik 1310nm, Rx 1490nm
Interfejs optyczny SC/PC
Czułość RX <-25dBm @ 1490nm
Interfejs LAN

Autoadaptacyjne interfejsy Ethernet, Full/Half Duplex, złącza RJ45

zasilacz DC 12V/1A, zewnętrzny zasilacz AC-DC
Przycisk RST, moc
Pobór energii ≤ 10W
Warunki pracy Temperatura pracy: -5 ~ + 55 ℃, Wilgotność robocza: 10 ~ 90% (bez kondensacji)
Warunki przechowywania Temperatura przechowywania: -30 ~ + 60 ℃, Wilgotność przechowywania: 10 ~ 90% (bez kondensacji)
Wymiar 120 mm * 80 mm * 30 mm (długość * szerokość * wysokość)
Waga netto 0,3 kg

 

Funkcje usługi danych

1) Przełączanie bez blokowania z pełną prędkością.

2) 2048 tabela adresów MAC.

3) 64 pełny zakres 4095 VLAN ID

4) Obsługa VLAN QinQ, transparent, tag, tłumaczenie, trunk, itp.

5) Zintegrowane monitorowanie portów, dublowanie portów, ograniczanie szybkości portów, umowa SLA portów itp.

6) Obsługa automatycznego wykrywania polaryzacji portów Ethernet (AUTO MDIX).

7) Zintegrowany IEEE802.1p QoS z czteropoziomowymi kolejkami priorytetów.

8) Obsługa podsłuchiwania IPv4 IGMP i podsłuchiwania IPv6 MLD.

9) Obsługuje tryb mostkowania, routera i mostkowania/routera w trybie mieszanym.

 

Tabela aplikacji

Sieć ONT Gigabit GEPON ONU, 1ge GPON i EPON ONU 1 Port PON 1GE port 20KM 0

Nasze atuty:
1. Dobra odpowiedź: Twoje zapytanie dotyczące naszych produktów lub ceny zostanie udzielone w ciągu 24 godzin.

2. OEM i ODM: Pomożemy Ci zaprojektować lub umieścić logo i nazwę firmy w produktach.

3. Zdalne wsparcie techniczne i pełny dokument techniczny

4. Gwarancja: 1 rok gwarancji (podczas gdy gwarancja nie ponosi odpowiedzialności za osoby zepsute przez przemoc lub zaktualizowane o inne marki.)

5. Angielskie oprogramowanie, angielski wskaźnik

6. Profesjonalna, bardzo konkurencyjna cena

7. Duży zapas, szybka dostawa

8. Zapewnienie jakości

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Sieć ONT Gigabit GEPON ONU, 1ge GPON i EPON ONU 1 Port PON 1GE port 20KM czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.